Tundub, et Samsungile meeldib MacBooks Pro välimus

Mõnikord näeme tooteid, mis on selgelt inspireeritud Apple’i disainist, kuid pĂĽĂĽavad end veidi eristada. Tänapäeval on Samsung valinud lihtsama tee.

Teata pealkirjast Verge ei oleks saanud parem olla: “Samsung kuulutab välja uued MacBooks Pro 13 ja 15 tollised versioonid”. Jah, see, mida näete ĂĽlaltoodud pildil, on Märkmik 7 Lõuna-Koreast, mitte MacBooks Pro – okei, ma tean, valesti joondatud puuteplaat teeb selle ĂĽsna selgeks. ?

See masin sobib ideaalselt neile, kes unistavad omada MacBook Pro välimusega sĂĽlearvutit, kuid olenemata juhtumist eelistab Water sellel Windowsi käivitamist – ja muidugi maksab see ka oluliselt madalamat numbrit kui see, mida Apple laeb.

Nüüd näeme vähemalt paremalt, kuidas must MacBooks Pro täna välja näeb:

Samsung Notebook 7, MacBooks Pro koopia

Samsungi uus rida koosneb neljast mudelist, millest ĂĽks on 13,3 “ja kolm 15,6” (kõik Full HD eraldusvõimega). Alustades 1000 USA dollarist, 8. põlvkonna Inteli protsessori, integreeritud graafika, kuni 16 GB LPDDR3 RAM ja 512 GB SSD, kuni 1500 USA dollarit mudelis, mis on keskendunud mängumängija koos NVIDIA GeForce GTX 1650 graafikakaardiga, kuni 24 GB DDR4 RAM ja kahega pilud salvestusruumi laiendamine HDD + SSD-le.

Märkmik 7 jõuab rahvusvahelisele turule juuli lõpus.