Tuntud Google Doodle’i mäng: otsingumootor meenutab kuulsat mängu

Google taaselustab interaktiivset mängu, mis on viimastel aastatel töötanud Doodle’i vormingus inimeste meelelahutuseks koroonaviiruse karantiini ajal. Tegevus sai alguse esmaspäeval (27), kus mängude ĂĽmbertöötlusega austati 50-aastast programmeerimiskeelt lastele, mida näidati algselt 2017. aastal. Kokku meenub 10 teadaolevat Google Doodle’i mängu paljudes maailma riikides. järgmise paari päeva jooksul.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised karantiini parandamiseks

Toimingu tähistamiseks kuvas Google arvutite ja mobiiltelefonide otsingumootorite avalehel spetsiaalse illustratsiooni, kus mĂĽtsiga tegelane ilmub ettevõtte logol oleva arvuti abil. Joonis on lisatud sõnumile “Jää koju ja mängi parimat Google Doodle’i”.

Google mäletab kuulsaid interaktiivseid Doodlese, et lõbustada karantiinis olevaid inimesi – Foto: Reproductions / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Doodlesi ametliku lehe avalduses kirjeldab Google algatust. “Kuna Covid-19 mõjutab jätkuvalt kogukondi kogu maailmas, veedavad kõikjal inimesed ja pered rohkem aega kodus. Niisiis käivitasime Doodle’i sarja, mis meenutab mõnda meie populaarset interaktiivset Google Doodle’i mängu! ”

Esimene hiiglane, mille otsinguhiiglane valis, oli interaktiivne mäng, mis demonstreeris mõnda põhilist loogika mõistet, mida kasutati lastele programmeerimise õpetamisel. Mängus peate küüliku liigutama, et see saaks porgandeid süüa. Selleks on vaja kasutada ekraani allservas kuvatud põhilisi žestikäske.

Doodle toob välja lastele programmeerimise olulisuse – Foto: Disclosure / Google

Mõnda edukat Doodle’i ei tohiks ignoreerida, näiteks Pac-Mani reprodutseerimine Google’i peamises otsingumootoris, mis loodi 2010. aastal mängu 30. aastapäeva tähistamiseks. Teine klassikaline doodle, mis projektis osaleda saab, asetab Magic Cube ettevõtte logo asemele, et kasutajad saaksid mõistatusi veebis lahendada. Mängu näidati 2014. aastal, et tähistada Toyi 40. sĂĽnnipäeva.

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu

Muud panused on Halloween Doodle of 2018, mis esitleb esimesena mitmikmängu, kus otsingumootori enda poolt on võimalik mängida sõprade või juhuslike inimestega kõikjalt maailmast, ning esimene muusikute austamiseks 2019. aastal välja pandud tehisintellektiga Doodle. ja saksa helilooja Johann Sebastian Bach. Animatsioonid võimaldavad kasutajatel oma meloodiaid komponeerida.

1/1 Doodle tähistab klassikalise Pac-Mani mängu aastapäeva – Foto: Reproduction / Isabela Cabral

Doodle tähistab klassikalise Pac-Mani mängu aastapäeva – Foto: Reproduction / Isabela Cabral