contador gratis Saltar al contenido

Turule lastud nutikell suureneb ja Apple Watch on nimekirja eesotsas

Turule lastud nutikell suureneb ja Apple Watch on nimekirja eesotsas

Sel teisipäeval avaldatud andmed pärinevad Strategy Analyticsist ja näitavad turul levitatavate seadmete arvu 44% -list kasvu, ulatudes selle aasta teises kvartalis 12,3 miljonini. Selle perioodi ja 2018. aasta sama kvartali vahel kasvas levitamine 8,6 miljonilt ühikult 12,3-ni, nii et Strategy Analyticsi analüütikud rääkisid “muljetavaldavast tõusust”.

See kasv on seotud kasutajate füüsilise aktiivsuse panusega. “Nutikellade kasv jätkub, kuna tarbijad pääsevad oma nutitelefonidele üha enam juurde kantavate spordiseadmetega,” selgitab Steven Waltze.

Eelkõige tõi Apple 2019. aasta teises kvartalis kogu maailmas turule 5,7 miljonit ühikut, kui samal perioodil oli 3,8 miljonit ühikut. See tähendab 2% kasvu ühe aasta jooksul, mis on peaaegu pool kogu maailma jaotusest, 46,4%. “Apple on nutikellade kindel turuliider,” selgitas analüütikute tegevdirektor Neil Mawston.

vaadata õuna

Nutikellade levitamine 2019. aasta II kvartalis

„Data-title =” õunakellatehnika – turule toodud nutikell suureneb ja Apple Watch edetabelit – SAPO Tech ”> vaadata õuna Nutikellade levitamine 2019. aasta II kvartalis

2019. aasta viimases kvartalis jagas Samsung 2 miljonit nutikella seadet, mis on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga topelt, mis on Apple Watchiga võrreldes palju suurem kasv. “Uued mudelid, näiteks Galaxy Watch Active 2, peaksid võimaldama Samsungil aasta lõpuks oma globaalset nutikellade olemasolu tugevdada,” märgib Steven Waltze. Need kaubamärgid moodustavad 16% kogu maailma müügiväärtusest.

Kolmandale kohale jõudnud Fitbit levitas 1,2 miljonit nutivahetti, mis olid ainsad esikolmikus ja mille puhul registreeriti sel juhul sama perioodi jooksul langus, 100 tuhat ühikut. Mudelijaotus moodustab kogu maailmas 10%.

“Fitbit peab taastumiseks kiiresti tegutsema, kuna Samsung, Garmin, Fossil ja teised konkurendid soovivad võtta väärtusliku osa oma tervise- ja heaolu klientidest,” ütles Strategy Analyticsi tegevjuht.

2018. aasta viimase kvartali kulumiskindlustuse müüki juhtis Apple, õunaettevõtte äristrateegias kasvasid Apple Watch ja AirPods. Sel ajal olid need Põhja-Ameerika kaubamärgi kaks kõige kasumlikumat toodet ja tundub, et Apple näib jätkavat nende mudelite panustamist 2019. aastal.