contador gratis Saltar al contenido

Turvaline TransferWise? Vaadake, kuidas sait raha ülekandmiseks töötab | Tootlikkus

Turvaline TransferWise? Vaadake, kuidas sait raha ülekandmiseks töötab | Tootlikkus

TransferWise on veebipõhine rahaülekande tööriist, mis võimaldab teil summasid välismaale saata kiiresti, odavalt ja ohutult. Ülemaailmsete rahvusvaheliste tehingutega kuus käideldud enam kui 4 miljardit naela fintech on muutunud populaarseks, kuna sellel on madalam määr kui traditsioonilistel pankadel. See teenus on saadaval 59 riigis ja see on tasuta.

LUGEGE: sait võimaldab veebis võlgade üle nõu pidada ja nende üle läbirääkimisi pidada; vaata seda

Ehkki TransferWise'il on intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav liides, tekitavad digitaalses keskkonnas tehtavad toimingud siiski kahtlust, kas tegemist on platvormi turvalisuse või protseduuriga ise. Järgmisena saate aru, kuidas TransferWise töötab, tehingu eest võetavad tasud ja kas teenus on usaldusväärne.

Turvaline TransferWise? Vaadake, kuidas raha ülekandmise sait töötab. Foto: Reproduo / TransferWise BrasiiliaTurvaline TransferWise? Vaadake, kuidas raha ülekandmise sait töötab. Foto: Reproduo / TransferWise Brasiilia

Turvaline TransferWise? Vaadake, kuidas raha ülekandmise sait töötab. Foto: Reproduo / TransferWise Brasiilia

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kuidas TransferWise'iga raha üle kanda

Rahaliste vahendite välismaale saatmise esimene samm on kiire registreerimine TransferWise'is veebisaidi või rakenduse kaudu, mis on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. Konto on võimalik luua e-posti aadressilt või sisse logida Google'i või Facebooki andmetega.

Pärast registreerimist sisestage summa, mida soovite üle kanda, ja valige valuuta, milles raha konverteeritakse. TransferWise näitab teile selles esimeses etapis, kui palju te makse maksate ja millal teie raha saabub. Seejärel sisestage lihtsalt sihtkonto andmed. On õiglane öelda, et saajat ei pea TransferWise'is registreerima.

TransferWise on saadaval Androidi ja iPhone'i telefonidele (iOS) Foto: Divulgao / TransferWiseTransferWise on saadaval Androidi ja iPhone'i telefonidele (iOS) Foto: Divulgao / TransferWise

TransferWise on saadaval Androidi ja iPhone'i telefonidele (iOS) Foto: Divulgao / TransferWise

Lõpuks makske genereeritud pileti eest või tehke TED (elektrooniline ülekanne saadaval) TransferWise'i kontole Brasiilias. Kui platvorm annab teie maksest märku, kasutage välismaisel kontol, et kanda kombineeritud summa sihtkontole. Protsessi olekut saate jälgida veebisaidi või rakenduse kaudu.

Lõplik ülekandesumma sõltub neljast tegurist: vahetuskurss, saadetud summa, valitud makseviis ja IOF (finantstehingute maks).

  1. Vahetuskurss: Erinevatel valuutadel on erinevad pakkumised ja regulatsioonid, seega on hinnad paljudel juhtudel erinevad. Väärib märkimist, et TransferWise kasutab kommertslikku vahetuskurssi, mis on määr, mida pangad kasutavad omavahel raha ülekandmiseks.
  2. Saadetud summa: mida rohkem raha välismaale saadate, seda suurem on teie ülekandetasu. Seda seetõttu, et TransferWise'i määr arvutatakse protsendimäärana konverteeritavast summast. Erandiks on reeglid, kui saadate väikese summa raha. Sellistel juhtudel kehtivad minimaalsed ja madalamad määrad.
  3. Eelistatud makseviis: kui kasutaja valib makseviisiks pangaülekande, peab ta kandma TED-i väljastamise kulud vastavalt oma panga poolt kasutatavatele määradele.
  4. IOF-i tase: IOF on föderaalne maks, mida võetakse krediidi-, välisvaluuta- ja kindlustustehingutelt. Kui kasutaja saadab raha endale, on määr 1,1% kogusummast. Kellegi teise kontole saates on määr 0,38%. TransferWise'is sisaldub IOF-i väärtus operatsiooni algusest arvutatud kogusummas.

Tulumaks ja TransferWise: kas ma peaksin deklareerima rahaülekande?

Keskpanga ja föderaalsete tulude suunistes täpsustatakse, et kui rahvusvaheliste rahaülekannete kohaselt kaetakse õppetasud (vahetused või osalemine kongressidel, seminaridel ja loengutel), ei pea tulumaksu ülekandeid deklareerima.

Kui raha saatmise eesmärk on katta Brasiilia elanike isiklikud kulutused välismaareisidele, on maks 6% kogu saadetavast summast (kuni 31.12.2019). Isiklikke kulusid välismaal arvestatakse IRRF-i maksumäärade, reisijate ülalpidamiskulude (nt transport, majutus, laevaliinid, autorent ja reisikindlustus) vähendamiseks. Sellistel juhtudel kehtib rahaülekannete piirmäär 10 000 R $ kuus inimese kohta.

Tulumaks ja TransferWise: kas ma peaksin deklareerima rahaülekande? Foto: Pond5Tulumaks ja TransferWise: kas ma peaksin deklareerima rahaülekande? Foto: Pond5

Tulumaks ja TransferWise: kas ma peaksin deklareerima rahaülekande? Foto: Pond5

Lõpuks on soodustatud elanike või välismaal elavate elanike puhul kohaldatav tariif 25% (kakskümmend viis protsenti). Väärib märkimist, et need, kes soovivad aastas üle viia 50 tuhat reaalainet, peavad läbima kontrolliprotsessi. Teisisõnu nõuab TransferWise enne tehingu jätkamist lisadokumente, sealhulgas teie värskeima tulumaksu aruande PDF-koopiat.

Jah. Ettevõttel on tegevusluba kõikides riikides, kus ta tegutseb, järgides reguleeriva asutuse kehtestatud ranget reeglite loetelu. TransferWise teeb teie edastuse kohaliku pangapartneri kaudu. Brasiilias fintech tegutsedes panga MS Bank ja Banco Rendimento korrespondendina, kellel on luba tegutseda välisvaluutas. Sel moel teatatakse kõik ülekanded keskpangale ja iga tehing maksab kindlaksmääratud IOF-i eest, mida näidatakse föderaalse tuluna.

Läbi TransferWise'i ja O Globo

Kuidas Internetis sünnitunnistust saada?

Kuidas Internetis sünnitunnistust saada?