contador gratis Saltar al contenido

Turvalisema Interneti päev: Euroopa algatustest rahvusvahelise reaalsuseni – sait täna

Turvalisema Interneti päev: Euroopa algatustest rahvusvahelise reaalsuseni - sait täna

TÄIENDAVAD Interneti-päevad Kindlustage umbes 150 riiki, et nad töötaksid parema Interneti nimel. Portugalis on mitu algatust, mis soovivad suurendada teadlikkust selliste tavade kasutuselevõtu olulisusest, kus võtmesõnaks on ohutus.

Alustades Euroopa algatusena 2004. aastal, on see kuupäev laienenud Euroopa Liidu piiridest kaugemale. Pärast küberkiusamist suhtlusvõrgustikesse tekib igal aastal mitu küsimust

Turvalisema Interneti päeva ametlik veebisait aitab saada ideed selle kuupäeva rahvusvaheliseks muutmiseks koos platvormiga, mis korraldab iga riigi algatusi. Portugali puhul on võimalik kinnitada mitmeid sündmusi, nimelt küberkiusamise teemaga Centro Internet Segura propageeritavaid kohtumisi.

    Turvalisema Interneti päevad

Lisaks pakub see platvorm täiendavaid linke ja ressursse, et saada teavet selle kuupäeva jooksul toimunud sündmuste kohta. Avs na Net ja näpunäited tervislikuks ja turvaliseks digitaalseks lapsevanemaks saamiseks on mõned dokumendid.

Kui teil on selle teemaga seoses endiselt kahtlusi, pääsete juurde ka mitmele muule õppematerjalile, näiteks videotele ja praktilistele kursustele, mille sisu pole mõeldud mitte ainult kõige noorematele, vaid ka täiskasvanutele. Ametlikul veebisaidil saate tutvuda ka üksustega, mis toetavad turvalisema Interneti päevi, nimelt Euroopa Komisjoni, Facebooki ja Google'iga.

N

Isegi täna jagab EU Kids Online ajavahemikus 2017 kuni 2019 küsitluste tulemusi, kasutades intervjuusid umbes 25 000 lapse ja noorukiga 19-st Euroopa riigist. Teadusvõrgustiku andmetel on Portugal üks neist riikidest, kus rohkem lapsi on ja noored näitavad Internetis riskidega tegelemisel enesekindlust.