Turvalisus: kas teie e-posti konto on viimaste arvutirĂĽnnakute korral ohustatud?

Turvalisus: kas teie e-posti konto on viimaste arvutirĂĽnnakute korral ohustatud?

“; – kas ma olen pwned? Veebisait hoiab arvutirĂĽnnakute logisid ja see loodi tasuta teenusena kiireks juurdepääsuks teabele, mis tavaliselt levitati pärast turvarikkumiste hoiatusi erinevate teenuste kaudu.

Siin on võimalik otsida, kas konkreetse e-posti aadressi rünnak on ohustatud, kontrollida kogu domeeni ja saada märguandeid, kuid märkida ka, kas konkreetne parool on paigutatud turvarikkumisel paljastatud paroolide loendisse.

Kasutajate volituste kasutamine pärast ulatuslikku rünnakut on reaalsus ja paljud inimesed, teadmata, et nende andmeid on nende kasutatavate teenuste jaoks ulatuslike rünnakutega kokku puutunud, kasutavad jätkuvalt sama teavet ja paroole. Tagajärjed võivad olla erinevad, alates nendele andmetele juurdepääsu saamisest kuni muude kontodeni, kus andmepüügiks ja sotsiaalvõrgustike arestimiseks kasutatakse sama e-posti aadressi ja parooli kombinatsiooni.

Alles eile näib massiline andmeedastus, mida nimetatakse kogumiseks nr 1 ja mis sisaldab ligi 773 miljonit e-posti aadressi, mitme eri allikast varastatud andmete kogu.

Peale selle, et kontrollida, kas nende konto on viimase rünnaku käigus ohustatud, on paroolihalduri kasutamiseks oluline, et kasutajad võtaksid paroolihalduri kasutamiseks mõned täiendavad kaitsemeetmed, muutes kõige olulisemate kontode paroole, näiteks juurdepääsu pankadele, veebimaksetele ja suhtlusvõrgustikele. Ja võimaluse korral peaksid nad kasutama kaheastmelist autentimissüsteemi, mis ühendab paroolid SMS-ide saatmise või muude täiendavate identifitseerimissüsteemide kasutamisega.

Kas ma olen hĂĽpoteeginud saite “data-title =” – turvalisus: kas teie e-posti konto on viimaste arvutirĂĽnnakute korral ohustatud? – SAPO Tech ”> minu sait on hĂĽpoteegiga