Tutvuge 10 mänguga, mida saate Steamis tasuta alla laadida

RPG-de, mõistatuste, visuaalsete romaanide ja klassikaliste laskurite vahel soovitame Steamis 10 mängu, et saaksite aega tappa, ilma et peaksite käed rahakotile panema.

Ajastul, kus domineerivad Royales lahing, on aja veetmiseks alati hea teada muid tasuta mängude žanre. Vähesed inimesed teavad saadaolevate tasuta mängude loendit Aur, veebipõhine arvutimängupood, mis ületab väikeste stuudiote tagasihoidlikke indie-pealkirju.

Kahjuks on sageli raske teada, mis tüüpi mäng sobib ideaalselt põhilehe keskel, see tähendab raamatukogu ületab 1400 üksust. Seetõttu aitasime, näidates teile 10 tasuta mängu erinevatele profiilidele ja maitsele.

Half Life seeria

Tutvuge 10 mänguga, mida saate Steamis tasuta alla laadida

Esimene märge meie loendis – teie ĂĽllatuseks – pole lihtsalt mäng, vaid a sarjad täiesti tasuta. Kuni 1. aprillini (vannume, et see pole vale) võite minna Steami ja alla laadida Half Life’i frantsiisi, mis ĂĽhendab FPS-i ja ellu jääma dĂĽstoopia pinnasel.

Neile, kes klassikalist mängu ei tunne, on kokkuvõte seda väärt: Teie kontrollite teadlast Gordon Freeman enne kui katastroof Black Mesa uurimiskeskuse üle võttis. Töökaaslasi sõid koletised ära ja nende missiooniks on sealt põgeneda ja teada saada, mis juhtus. Spetsiaalsetes frantsiisides on veel muid (mitte tasuta) tiitleid ja pakette, mida osta. Vaadake allolevat täielikku loendit koos vastavate linkidega:

Neon Boost

Neon Boost

Neon Boost on esimese inimese platvormimäng, millel on 36 taset (lisaks on neil kõigil tumedad muutujad), mis on jagatud kolme maailma. Mäng ja atmosfäär on segu Quake’ist, Mirror’s Edge’ist ja Tronist – nagu ĂĽlaltoodud pildilt ja pealkirjast näha, on esikohal neoon.

Jooksete läbi stsenaariumi, mida aitab raketil töötav hüpe ja mine üles seina (jookseb läbi seinte, esineb sadades sarnastes mängudes). Kuna heliriba on täis süntesaatoreid, kuna see ei saa olla erinev, võtab selle mängu üle kiirus, mida saab uuesti mängida, et leida paremat võistlust kellaga.

Paladin

Paladin

Ei saa eitada, et see laskur on otsene eduvõitleja Overwatch. Visuaal ja mäng on üsna sarnased, kui Blizzardi mäng maksab vähemalt 69,90 R $ (isegi täna, umbes neli aastat pärast ilmumist), on Paladins tasuta. Teine erinevus on hunnik modifitseerija mida saab lisada iga matši algusesse ja a läbida lahing et sul oleks halb, kui sa midagi ei maksa.

Paladinsis pole mängurit võita maksma, või “maksa võidu eest”, kuid siiski on mikrotehinguid – ja kui otsustate maksta, ei saa te kasumit. Ă•nneks on mood populaarne Piiramisrõngas saab täielikult kasutada tasuta. Kosmeetika on lahingupassi keskmes, nii et kui sa ei hooli oma välimusest, on kõik kontrolli all.

Kangelased ja kindralid

Kangelased ja kindralid

Kangelased ja kindralid on tänu viimaste aastate värskendustele ellu jäänud, muutes selle veelgi paremaks mänguks kui see ilmus. Täna Lahinguvälja fännid Need, kes ei soovi oma rahakotti saada, jäävad selle tasuta tiitliga üsna rahule. Strateegia võtab võimust, sest võite aja jooksul leida, et kohene rünnak pole teie parim valik.

Nagu teised edukad tasuta tiitlid, pole ka HaG otsekohene: uustulnukate õppimiskõver maksab teile palju aega ja kannatlikkust. Parimaid esemeid (sealhulgas „VIP-kaarte“) saab osta lihtsalt mängides, nii et teie jõupingutused on alati suunatud, kui otsustate tõesti e-poele raha mitte anda.

Paguluse tee

Paguluse auruliin

See on RPG-mäng, millel on mitu missiooni (põhi- ja teisene), mis on jagatud mitmeks tegevuseks, mis võtavad palju aega – eriti kui õpid esemeid käsitsema. Vaenlased ja mängitav ala on jagatud erinevateks tasanditeks, mis sunnib teid kõiki missioone tegema, et põhimõtteliselt neile vastu astuda ja mäng lõpule viia.

Path of Exile’il on ka suurim oskuste puu kõigist RPG-dest, mida olete Steamis näinud ĂĽle 1300 oskuse areneda. Isegi ĂĽhes põhiloo viimases stsenaariumis / asukohas on vaja soomus ĂĽmber mõelda ja ĂĽlemusega võitlemiseks kasutada erinevaid modifikaatoreid, mis muudab iga lahingu ainulaadseks kogemuseks. Plussiks on ka teie välimuse kohandamine – kosmeetikat saab selle kaudu tasuta osta või avada Twitch Prime.

Gravitatsioon

Gravitatsioon

On lihtne mõista, kuidas mäng näeb välja nagu klassikaline Steam: seeria Värav. Sugu ja stsenaarium kritiseerisid seda indie mida saab mängida mitu korda. Kohe loo alguses järgib teid tehisintellekt (enamasti nalja viskamine), kuna Wheatley ja tema väljakutsetuba (enamasti täidetud valgete seintega) on tõendid koopia kohta, mis näeb välja pigem nagu vaimne järeltulija. Parim on see, et aja jooksul on mäng teadlik omaenda viidetest, mis muudab mängu veelgi stimuleerivamaks.

Mängimise enda mõttes on see üsna lihtne. Teil on ainult üks oskus, milleks on gravitatsiooniportaali loomine (vt. Viide mängu pealkirjale?) Teatud pindadel. Sealt visatakse teid väljakutsuvasse ruumi ja peate leidma võimaluse põgeneda. Sarnaselt teie inspiratsioonimänguga tehakse ka raskusjõud ühe lasuga. Maksimaalne, see võtab kaks tundi selle lahendamiseks, hoolimata sellest, kui palju olete toas lõksus ja lahenduse leidmine võtab aega.

Mille all?

Mille all?

See on visuaalne romaan (“Visuaalromaan”, vabatõlkes), mis räägib heas mõttes kaluri surmast, tugevate teemade ja visuaalidega. Mängu positiivne vastuvõtt Steamis ainult tugevdab hea toote kvaliteeti: see võidab teid kunsti ja väga filosoofilise dialoogi tõttu.

See on väga lĂĽhike mäng, mille täitmine võtab paar minutit, seega on see hea valik, kui teile meeldib Ĺľanr või soovite lihtsalt kogeda mängumängija piisavalt kiiresti – endiselt ideaalne juhuslikele mängijatele. Ehkki see on lĂĽhike, mõjutab see teie surma tajumist nii, et ennekõike olen seda koomiksites näinud ainult tõhususe ja kaaluga.

Brawlhalla

Brawlhalla

Kui olete fänn Super Smash Bros., Tunnete selle mänguga nostalgiat: 1 × 3 või 2 × 2 režiimis Brawlhalla mix lihtsad juhtnupud ühega 2D-animatsioon Konksuga. Lühidalt öeldes on ründamiseks kaks nuppu (tugev ja nõrk), üks põgenemiseks ja teine ​​viskamiseks. Kombodele ja rohkele mängijate nõtkusele tuginedes saab teie kogemusi täiendada järjestatud kohtumisteks, mis kindlasti unest puhub.

Nii nagu populaarses mängus, kus hooaja jooksul on avatud erinevad tegelased (näide on League of Legends), saab siin osta kangelasi või oodata tasuta hooajalisi värskendusi ja avada uusi kangelasi uute relvadega. Statistika mitmekesisus igaühe kohta, näiteks kiirus ja võimsus igas kombo- / rünnakutüübis, on piisav, et teid mugavustsoonist välja viia ja anda teile võimalus kangelase rotatsiooniks.

Saatus 2

Saatus 2

Kuulsal Bungie tiitlil on kolme kampaaniaga tasuta reĹľiim (mida saab täita soovitud järjekorras). Teatud reĹľiimides võite ka koos 5 teise mängijaga kokku puutuda kelder koos suurte ĂĽlemustega ja uurige hämmastavaid piirkondi. Missioonil endal saadud kogemuste abil on uus tase hooaeg möödas aktiveeritud, isegi kui teil on juurdepääs ainult tasemed tasuta – välja arvatud juhul, kui otsustate osta täispileti.

Teine režiim asetab kaks neljast mängijast koosnevat meeskonda vaenlase lainete poole, kus on olemas lisav element: saate sekkuda vastase väljakule ja takistada teda skoori suurendamast. Mängu enda ainus erand, mis erineb kogu mängust, on rüüstata missioonide sooritamisel. Neile, kellele sellised mängud meeldivad, on see taldrikutäis.

Counter-Strike: ĂĽlemaailmne solvav

CS: GO

Teine nimekirjas olev FPS, CS: GO, on läbi aegade üks populaarsemaid ja kasumlikumaid e-spordimänge. 2018. aastal sai see mängu versioon tasuta Steami enda värskenduses. Sel ajal oli võimalik korraldada ainult võrguühenduseta (kohalikke) mänge ja vaadata meistrivõistlusi kergemini. Nüüd, aastaid hiljem, täiesti tasuta.

Pole juhus, see on sageli rohkemate Steam-mängijatega mängude nimekirjas, pool miljonit samaaegset mängijat. Tasulised tellimused ei paku palju eeliseid, mis muudaksid mängimist, seega on tasakaal üsna õiglane. Klassika vs. mängija on täielikult avatud ja seda saab täielikult kasutada.

Pidage meeles, et kaudu Steam Link, Seda mängu saate mängida isegi oma mobiiltelefonis. Millised neist on teie allalaadimisloendis esimesed? Andke meile kommentaarides teada.