contador gratis Skip to content

Tutvuge 10 mänguga, mille saate Steamis tasuta alla laadida

Tutvuge 10 mänguga, mille saate Steamis tasuta alla laadida

RPG-de, mõistatuste, visuaalsete romaanide ja klassikaliste laskurite hulgas soovitame Steamil 10 mängu, et saaksite aega veeta ilma, et peaksite oma raha oma rahakotti panema.

Ajastul, kus domineerib Lahing RoyalesTeil on alati hea teada teisi tasuta mängude žanre, mille jaoks saate aega veeta. Mida vähesed teavad, on Internetis saadaolevate tasuta mängude loend Aurutatud, on-line PC-mängude pood, mis ületab väikese staadioni lihtsa indie-pealkirja.

Kahjuks on sageli keeruline teada, mis tüüpi mäng sobib suurepäraselt esilehe keskel, mis on Raamatukogus on üle 1400 eksemplari. Seetõttu aitame, näidates 10 tasuta mängu erinevatele profiilidele ja maitsele.

Srie pool elu

Esimene üllatus meie loendis pole ainult mäng, vaid ka a täiesti tasuta seeria. Kuni 1. aprillini (vannume, et see pole vale) võite minna Steami ja alla laadida Half Life'i frantsiisi, mis ühendab FPS-i ja ellu jääma tüüpilisel maal.

Neile, kes klassikalist mängu ei tunne, on kokkuvõte väärt: Te kontrollite teadlasi Gordon Freeman vahetult enne seda, kui katastroof võttis Musta Mesa uurimiskeskuse üle. Töökaaslasi söövad koletised ja nende ülesandeks on põgeneda sealt ja teada saada, mis juhtus. Spetsiaalses frantsiisis on pealkirjad ja muud paketid (mitte tasuta), mida saab osta. Vaadake täielikku loetelu allpool koos nende linkidega:

Neoonvõimendus

Neoonvõimendus

Neon Boost on esimese astme platvormimäng, millel on 36 taset (peale kõigi nende, millel on "tumedad" muutujad) jaotatud kolme maailma. Mängukorraldus ja atmosfäär on kombinatsioon Quake'ist, Mirror's Edge'ist ja Tronist, nagu näete ülaltoodud pildilt ja pealkirjast, neoon on peamine.

Te saate läbi stsenaariumi, mida aitas raketiga töötav hüpe ja mine mööda seina üles (Jookseb läbi seinte, esinedes sadades sarnastes mängudes). Täieliku süntesaatori heliribaga, kuna see ei saa olla erinev, võtab kiirus üle selle mängu, mida saab uuesti mängida, et leida parem võistlus kella vastu.

Paladin

Paladin

Ei saa eitada, et see laskur on otsene edu konkurent Ülevaatus. Visuaal ja mänguviis on üsna sarnased, kuigi Blizzardi mäng maksab vähemalt 69,90 R $ (isegi täna, umbes neli aastat pärast selle väljaandmist), on Paladins tasuta. Teine erinevus on stäkk modifikaator mida saab lisada iga matši algusesse ja a läbida lahing et tunneksite end halvasti selle eest, et ei maksa midagi.

Paladinsis pole sellist asja nagu gamer maksa võitavõi "maksa võita", kuid siiski on endiselt mikrotehinguid ja maksmise korral ei saa te kasumit. Õnneks populaarne režiim Piiramine saab täies mahus tasuta kasutada. Kosmeetika on lahinguülekande keskpunkt, nii et kui te ei hooli oma välimusest, on kõik kontrolli all.

Kangelased ja kindralid

Kangelased ja kindralid

Kangelased ja kindralid on tänu viimaste aastate värskendustele ellu jäänud, muutes selle paremaks mänguks kui siis, kui see välja anti. Täna Lahinguvälja fännid need, kes ei taha kätt oma rahakotile panna, jäävad selle tasuta pealkirjaga üsna rahule. Strateegia võtab üle, sest tõenäoliselt teate aeg-ajalt, et kohe ründamine on teie parim valik.

Nagu teisedki edukad tasuta tiitlid, pole ka HaG lihtne: uustulnukate õppimiskõver paneb teid kulutama palju aega ja kannatlikkust. Parimaid esemeid (sealhulgas "VIP-kaarte") saab osta lihtsalt mängides. Seega võetakse teie kohustus alati arvesse, kui te tõesti otsustate e-poele raha mitte anda.

Paguluse tee

Paguluse aurutee

See on RPG-mäng, millel on palju ülesandeid (alg- ja keskharidus), mis on jagatud mitmeks tegevuseks, mis veedavad palju teie aega, eriti kui õpite esemeid käsitlema. Vaenlased ja mängitavad alad jagunevad eri tasanditeks, mis sunnib põhimõtteliselt kõiki ülesandeid läbi viima, et saaksite nendega silmitsi seista ja mängu lõpule viia.

Path of Exile on ka kõigi RPG-de suurim oskuste puu, mida olete Steamil kunagi näinud rohkem kui 1300 oskust arendama. Isegi põhiloo ühes viimastest stsenaariumitest / asukohtadest tuleb raudrüü ümber mõelda ja ülemuse vastu võitlemiseks kasutada teistsugust modifikaatorit, mis teeb igast lahingust ainulaadse kogemuse. Kosmeetilise diferentsiaali näidiku isikupärastamine ja seda saab selle kaudu tasuta osta või avada Twitch Prime.

Gravitatsioon

Gravitatsioon

On lihtne mõista, kuidas see mäng sarnaneb väga klassikalise Steam: sarjaga Portaal. Sugu ja kord mõistsid selle hukka indie mida saab mängida mitu korda. Kohe loo alguses jälgib tehisintellekt sind (teeb enamasti nalja), sest Wheatley ja tema väljakutsetoad (enamasti täidetud valgete seintega) on tõendusmaterjalid, mis sarnanevad pigem vaimsete järeltulijatega. . Parim on see, et aeg-ajalt on mäng teadlik oma viidetest, mis muudab mängu ergutavaks.

Mängu enda osas on see üsna lihtne. Teil on ainult ÜKS võime, see on luua teatud pindadele gravitatsiooniportaal (vt mängu pealkirja viide?). Sealt visatakse teid väljakutsuvasse ruumi ja peate leidma viisi põgenemiseks. Nii nagu teie inspireeriv mäng, on ka gravitatsioon tehtud ühe löögiga. Kõige laiemalt, Teil on vaja kaks tundi selle lahendamiseks olete siiski ruumis lõksus ja leidke aega lahenduse leidmiseks.

Mille all?

Mille all?

See visuaalne romaan (Visuaalne romaan, vabas tõlkes), mis jutustab heas mõttes kaluri surmast, tugevate teemade ja visuaalidega. Mängu positiivne vastuvõtt Steamil tugevdab ainult hea toote kvaliteeti: see võidab teid oma väga filosoofilise kunsti ja dialoogi tõttu.

See on väga lühike mäng, selle lõpuni kulub mõni minut, nii et see on hea valik, kui teile meeldib žanr või soovite lihtsalt kogeda mängijatele piisavalt kiire, see on endiselt ideaalne juhuslike mängijate jaoks. Ehkki lühike, mõjutab see teie surmataju nii, et peamiselt näen seda sellises koomiksis ainult tõhususe ja kaalukusega.

Brawlhalla

Brawlhalla

Kui olete pärit Super Smash pross, Tunnete end selle mänguga nostalgiliselt: režiimis 1 3 või 2 2 segu Brawlhallast lihtsad juhtnupud koos a 2D animatsioon sõltuvust tekitav. Lühidalt on kaks rünnakunuppu (tugev ja nõrk), ühte vältida ja teist visata. Lähtudes transistoridest ja mängija paljudest vildakusest, saab tema kogemusi täiendada edetabelivõistlusega, mis muudab öö kindlasti magamajäämiseks.

Nii nagu populaarsetes mängudes, kus hooaja jooksul avatakse erinevad märgid (näide League of Legends on näide), saate ka siin osta kangelasi või oodata tasuta hooajalisi värskendusi ja avage uus kangelane uute relvadega. Nende erinevad olekud, nagu kiirus ja väljumine igat tüüpi kombinatsioonis / rünnakus, on piisavad, et teid oma mugavustsoonist välja viia ja pakkuda kangelase rotatsiooni võimalusi.

2. saatus

2. saatus

Kuulsal Bungie tiitlil on kolme kampaaniaga tasuta režiim (mille saab lõpule viia soovitud järjekorras). Teatud viisil võite ka koos 5 teise mängijaga silmitsi seista, kelder koos kokaga ja uurige hämmastavat piirkonda. Misjonil saadud kogemuste põhjal saab uue taseme hooaeg möödub aktiveeritud, isegi kui teil on ainult juurdepääs sellele astmed tasuta, kui te ei otsusta osta täispiletit.

Teine meetod paneb kaks nelja mängijaga meeskonda vastakuti vaenlaste lainetega, kus on ka lisaelement: Saate vastase väljakule sekkuda ja takistada tal võimalust skoori suurendada. Ainus erand mängust, mis erineb täismängust, on rüüstama mis saadakse missiooni täitmisel. Neile, kellele meeldivad sellised mängud, on see täisplaat.

VasturĂĽnnak: globaalne rĂĽndamine

CS: GO

Veel üks FPS nimekirjas, CS: GO on kõigi aegade üks populaarsemaid ja tulusamaid e-spordi mänge. Aastal 2018 on mängu versioon Steami värskenduses endas tasuta. Sel ajal oli võimalik korraldada ainult offline (kohalikke) matše ja kergemini meistrivõistlusi vaadata. Nüüd, aastaid hiljem, on see täiesti tasuta.

See pole juhus, see on sageli kõige Steam-mängijatega mängude nimekirja tipus ja tavaliselt tipus pool miljonit samaaegset mängijat. Tasulised tellimused ei anna palju eeliseid, mis muudavad mängumängu oluliseks, seega on saldo piisavalt õiglane. Klassikaline x-mängija režiim on täielikult avatud ja seda saab täielikult ära kasutada.

Pidage meeles, et via AurulinkSaate seda mängu isegi oma mobiiltelefonil mängida. Milline neist on teie allalaadimisloendis esimene? Andke meile kommentaarides teada.