Tutvuge 2019. aasta 15 parima Netflixi sarjaga

Tutvuge 2019. aasta 15 parima Netflixi sarjaga

Mõne aastaga on Netflixist saanud üks suurimaid voogesitusteenuseid maailmas ning üks parimaid rakendusi filmide ja seriaalide vaatamiseks. Lisaks on ta ennast tõestanud kui ühte parimat originaalsarjade ja filmide produtsenti. Teie kataloog on rohkem kui täis kvaliteetseid vaatamisvalikuid. Muidugi, kui meil on nii palju variatsioone, on õudusunenägu valida, mida järgmisena vaadata, eriti kui eesmärk pole mitte filmi vaadata, vaid uut sarja otsida. Seetõttu eraldasime 2019. aasta parima Netflixi seeria.

Algusest kuni ordineerimiseni, kes saavad uue hooaja. Kui olete uudishimulik, näete allolevas loendis meie 2019. aasta parima Netflixi sarja parimaid soovitusi!

1. Mäeresidents Malice

2019. aasta kĂĽngaste parim netflixi sari

Oma nimekirja alustamiseks on meil üks mitmest Netflixi seeriast, mis keskenduvad õudusteemadele. Hill Residence Malidio räägib loo perekonnast, kes kannatab vanas majas probleemide ja kummituste käes.

See episood jaguneb sündmusteks, mis räägivad ajast, mil perekond seal veel elas ja kuidas see aastakümneid hiljem neid mõjutas. Kõik laheneb järk-järgult, mis sobib suurepäraselt ka teie tasaseks muutmiseks.

2. Sina

Kuna oleme terrorismi teema, on hea soovitada ka pingeid. Olete üks 2019. aasta parimatest Netflixi sarjadest ja näitate lugu tõelisest jälitajast, kes on kinnisideeks pürgijatest kirjanikest.

Mees oli veendunud, et tema ja tüdruk peavad olema koos ja tegema kõik selleks, et tema kohta rohkem teada saada. Tema tegevus hakkas veelgi murettekitavamaks muutuma, kui ta uskus, et teised inimesed segavad romantikat mingil moel.

3. Nõid

Witcher pole mitte ainult üks 2019. aasta parimatest Netflixi sarjadest, vaid ka üks oodatumaid. Selle tootmine on hästi dokumenteeritud nii meedia kui ka töös osalejate poolt.

Ja see pole üllatav, sest frantsiisid on kuulsad paljude aastate eest välja antud raamatute ja mängude poolest. Näib, et see sari on ka paljudele fännidele meeltmööda ja juba uue hooaja ettevalmistamisega.

4. kroon

Kroon ei pruugi olla viimane sari nagu teised meie nimekirjas, kuid kolmas hooaeg oli 2019. aastal väga edukas. Neile, kes pole harjunud, räägib ta loo Briti kuninglikust perekonnast 1940. aastatest kuni viimaste sündmusteni.

Iga episood on väga huvitav ajalooline fakt, kuigi mõned olukorrad on selgelt fiktiivsed. Väärib märkimist, et see on üks Netflixi sarjadest, mis pälvis kõige rohkem auhindu ja kiitust.

5. Seksuaalharidus

seksihariduse parim netflixi sari 2019

Nagu nimigi ütleb, on seksuaalharidus väga keskendunud teabele seksuaalprobleemide kohta, millega noorukid nõustuvad või millega ei nõustu. Suurim tähelepanu on teismelisel, kelle ema on seksiterapeut, kes räägib sel teemal oma pojaga liiga palju.

Kuna poiss ise polnud sellest eriti huvitatud, edastas ta selle teabe lõpuks oma kolleegidele. See aitab ja annab nõu neile, kes saavad teie koolis olla, eriti neile, kes pole teadlikud. suurepärane sari ja tasub proovimist.

6. 13 põhjust, miks

Võib-olla olete kuulnud 13 põhjusest, mis on üks 2019. aasta parimaid Netflixi seeriaid. Me ütleme seda mitte ainult selle kvaliteedi, vaid ka seetõttu, et see on vastuoluline tundlike teemade osas, mida see hõlmab.

Enamik sündmusi keerleb teismeliste grupi ümber, kes peavad tegelema koolikaaslase enesetapuga ja sellega, kuidas ta süüdistab neid kõiki teatud viisil. Kummalisel kombel on sellel sarjal juba kolm hooaega ja seda saab mõnda aega jätkata.

7. Lcifer

Kui otsite midagi rahulikumat, võime Lciferit hõlpsalt soovitada. Selles sarjas näeme kuulsat langenud inglit, kes lahkub põrgust, et veeta aega Maal, kus ta asutas isegi oma ettevõtte.

Lisaks mõnele seiklusele, mida siin võib teha ainult saatan, aitab ta politseinikke ka teatud raskete juhtumite lahendamisel. Niisuguse lühikokkuvõtte korral ei tohiks te esimest episoodi vahele jätta.

8. needuse silmad

Seriaal "Silmad, mis hukutavad" on palju raskem kui meie nimekirjas olevad teised. See põhineb täielikult faktidel, kus 1989. aastal süüdistati viit musta teismelist Central Park'is naise vägistamises ja tapmises.

Vaatamata meediasurvele, elanikkonna rassismile ja nõudmisele poiste hukka mõista, leiti nende süütus lõpuks. Krunt on väga tugev ja raskesti jälgitav, kuid väga väärtuslik.

9. Välisasjad

Kindlasti ei pea me teile võõraid asju tutvustama, sest te oleksite vähemalt sellest kuulnud. See on tõepoolest üks parimaid Netflixi seriaale 2019. aastal ja ka üks vaadatumaid seriaale eelmisel aastal, seni kolme hooajaga.

Ilma lugu palju paljastamata võime öelda, et see sari järgib mitmeid kummalisi sündmusi USA väikelinnas 1980ndatel. .

10. Must peegel

Black Mirroril polnud oma esimest hooaega Netflixi toodetud, kuid just ettevõte päästis sarja tühistamise. See pole mitte ainult, vaid ka uue (ja pika) hooajaga kogu maailmas suur edu.

Kuna ta on antoloogiasari, on tal igas episoodis erinev lugu ja tegelane. Ainus konstant on teema: meie sõltuvus tehnoloogiast ja selle negatiivne mõju meie elule.

Sellise stiiliga pole see väsitav ja isegi maratonide jaoks üks lihtsamaid.

11. La Casa de Papel

La Casa de Papel on veel ĂĽks sari, mis sai viiruslikuks, eriti Brasiilias. Kui te pole seda vaadanud, siis teadke, et kaotasite ĂĽhe 2019. aasta parima Netflixi sarja.

See näitab Hispaania rahapaja kavandatud rünnakut. Esimene hooaeg on väga keskendunud sündmustele kuritegevuse ajal ning vargade ja pantvangide suhetele.

12. Kena koht

Hea koht jutustab peategelase loo, kes sureb ja läheb taevasse. Seda kõike pärast väga korrumpeerunud elu elamist ilma teisi arvestamata.

Nagu võite ette kujutada, on see sari väga naljakas ja väärt kõigile, kes soovivad midagi juhuslikku. Lahe on see, et ta saab järjest uusi hooaegu.

13. Umbrella Academy

Kui teile meeldivad koomiksid, kuid eelistate midagi pisut teistsugust, on Umbrella Academy hea soovitus. See põhineb samanimelisel koomiksil, kus samal päeval ootamatult sünnib kümneid erivõimetega inimesi.

Mõni neist on adopteeritud ja loodud miljardäri poolt, kes soovib maailma vajaduse korral päästa. Kui ta suri, kohtusid noormehed erinevustest hoolimata ja üritasid juhtunut välja selgitada.

14. Vene nukk

Kui olete filmi ringiaega näinud, saate aru Vene Dollide eeldusest. Selles sarjas elab peategelane samal päeval enne surma, püüdes tragöödiat vältida.

Iga kord, kui ta ebaõnnestus, naasis ta lõpuks esimese päeva juurde. Sari on väga kiidetud ja seda peetakse üheks parimaks Netflixi sarjaks 2019. aastal, ehkki see pole veel teada.

15. Bandiidid teleris

Netflixil on ka mõni suurepärane seeria, mis on toodetud Brasiilias. Näide, mille täna oma nimekirjas anname, on Bandidos na TV, väga huvitav dokumentaalsari.

See näitab üksikasjalikult Manausa politsei- ja poliitilise programmi endise saatejuhi Wallace Souza juhtumit. Probleemid said alguse siis, kui teda süüdistati tema saates näidatud kuriteo kavandamises ja tellimises.

Kõik saabub esimesena ja neil on rohkem publikut ning elanike toetus. Olukord oli veelgi hullem, kui selles asjas politseinikke süüdistati Wallace'i kujundamises.

Kas teile meeldib 2019. aasta parim Netflixi sari?

Kas kasutasite meie nimekirja, et näha mõnda 2019. aasta parimat Netflixi sarja? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid, et anda meile teada, mida nendest ettepanekutest arvate ja kas siin on ka teisi sarju, mida soovite näha.