Tutvuge Androidi jaoks parimate võrguühenduseta GPS-rakendustega

Tehke otsetee

Maagiline navigeerimine ja kaardid

See on täiesti tasuta rakendus, mille kaudu saate kaarte alla laadida peaaegu igast maailma otsast, riikide ja piirkondade kaupa. Marsruute saab arvutada igal ajal pärast kaardi allalaadimist. Arvutused viiakse läbi kiiresti ja rakendus on saadaval portugali keeles.

Marsruute saab vaadata loendites või kuulda isegi võrguühenduseta. Enne lahkumist võite näha ka tee demonstratsiooni. Veebis olles pakub rakendus ka liiklusteavet ja kiirendab kaameraid ning võrguühenduseta hoiab selles uusimat teavet. Online viib ka ühistranspordi marsruute, kuid see on siiski puudulik.

maagia

Magic Earthit on väga lihtne kasutada / © NextPit (ekraanipilt)

 • Hind: tasuta
 • Androidi versioon: Android 4.1 või uuem
 • Testitud versioon: 7.1.18.5.928E8F00.F82E9F1A

Maagiline navigeerimine ja kaardidInstallige Google Playsse

KĂĽĂĽniline

Kahtlemata on Sygic üks parimaid GPS-i rakendusi. See pakub palju kõrglahutusega kaarte, mis on varustatud funktsioonidega, mis muudavad navigeerimise kiiremaks ja lihtsamaks. See toob traditsioonilise GPS-i näo ja sellel on mitte eriti ilus, kuid väga sujuv liides.

Peate ostma mõned rakendusesisesed kaardid, kuid need on võrguühenduseta kasutamiseks väärt iga senti, kuna sel juhul tähendab see, mille eest maksate, et need on kenasti uuendatud. See rakendus toob igasuguseid teateid, alates radarist kuni töökohtade ja liikluseni, palju nagu Waze. MirrorLinki toetatakse ja muud ostud hõlmavad eemaldatavat pead ja juhtkaamerat teel toimuva registreerimiseks.

sygiline

Sygic on üks tõsisemaid ja karmimaid / © NextPit (ekraanipilt)

 • Hind: tasuta (sisemine ost RN 2,09 – R $ 79,99 ĂĽksuse kohta
 • Androidi versioon: Android 4.0.3 või uuem
 • Testitud versioon: 17.3.13

Sygiline GPS-navigeerimine ja võrguühenduseta kaardidInstallige Google Playsse

SIIN

Google Mapsil on turul tugev konkurent: Here WeGo, varem Here Maps. Sellel rakendusel on võrguühenduseta allalaadimiseks, salvestamiseks ja kasutamiseks interaktiivsed kaardid enam kui 100 riigist. Teie teave ja marsruudid on täpsed ning teie liides on lihtne ja ilus.

See on üks võrguühenduseta GPS-i rakendustest, mida ma täna kõige rohkem kasutan, ja on olnud paar korda, kui ma lihtsalt ei saanud sellele loota. Olles üks usaldusväärsemaid, soovitan seda kõige rohkem, eriti kuna sellel on palju võrguühenduseta ressursse. See kannab avalikke hooneid 3D-vormingus ja ettevõtete sisekaartidel nagu kaubanduskeskused, samuti jalgrattateid.

siin

SIIN WeGo on üks usaldusväärsemaid / © NextPit (ekraanipilt)

 • Hind: tasuta
 • Androidi versioon: Android 4.1 või uuem
 • Testitud versioon: 2.0.11989

SIINInstallige Google Playsse

Google kaardid

Neile, kes seda ei tea, on võimalik kasutada Google Mapsi võrguühenduseta, laadides selle planeedi piirkonna oma telefoni alla. Nii et järgmisel korral, kui teil pole ühendust, töötab see sujuvalt. Vaadake allpool üksikasju.

Selle rakenduse parim vara on see, et see on tavaliselt nutitelefoni eelinstallitud ja te ei pea teiste rakenduste allalaadimisega salvestusruumi ära kasutama. Ja pärast võrguühenduseta territooriumide kasutamist pühkige ja taastage lihtsalt ruum.

Google kaardid

Google Maps on kõigile teada / © NextPit (ekraanipilt)

 • Hind: tasuta
 • Androidi versioon: varieerub seadmega
 • Testitud versioon: 9.72.0

KaartInstallige Google Playsse

KAARDID

Maps. Olen vääriline kandidaat Androidi parima võrguühenduseta kaardirakenduse tiitlile. Allalaadimispiirangud puuduvad ja soovi korral saate maailmakaardi alla laadida (ja teie seadme mälu lubab).

See rakendus on lihtne, hõlpsasti tõlgendatav ja praktiline, põhineb OpenStreetMapi andmetel vajaliku detailsusega. See kaart on väga detailne, sarnane juhendkaardiga,

Selles rakenduses on võimalik ka aadresse huvipunktide järgi otsida ja juhiseid jagada ilma, et oleks vaja tasuda rändlustasusid või andmeedastust, ning kanda radarilt ja hoonetest andmeid 3D-vormingus. See rakendus võidab puhtama liidese ja suurema kasutusmugavuse kategoorias.

mapsme

Mapsis. Me võime võrguühenduseta kaardilt otsida igasuguseid teenuseid / © NextPit (ekraanipilt)

 • Hind: tasuta
 • Androidi versioon: Android 4.0.3 või uuem
 • Testitud versioon: 8.0.7-Google

MAPS.ME – võrguĂĽhenduseta kaardid, maailmakaardid, juhendid ja GPSInstallige Google Playsse

GPS Brasiilia

GPS-Brasiilial on tasuta teenusena suur eelis põhikaardil, meie puhul Brasiilias. See kannab ka tasuta liiklusteavet veebis, kuid kõigi kaartide, helide ja muude kohanduste eest (välja arvatud reklaamide eemaldamine) makstakse.

Sellel on 3D-hooned ja nende marsruudid ning täpne kauguse arvutamine, lisaks väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav liides. Sellel on lihtne juurdepääs teie aadressi ja aadressiraamatule ning see pakub lihtsaid ja vähem keerukaid konfiguratsioone.

See mõõdab auto kiirust ja võimaldab jagada marsruute tuttavatega, näiteks Waze’is või Google Mapsis. See on ĂĽks lihtsamaid ja praktilisemaid.

GPS Brasiilia

Brasiilia GPS on vana Oi Maps / © NextPit (ekraanipilt)

 • Hind: tasuta (ettevõttesisesed ostud alates 2,82 kuni 239,99 R $ ĂĽksuse kohta)
 • Androidi versioon: varieerub seadmega
 • Testitud versioon: 2.9.03

GPS Brasiilia – tasuta navigaatorInstallige Google Playsse

TomTom GO

Mis võiks olla nutitelefoniga navigeerimiseks parem kui GPS-i kuningas? Kaardid on saadaval ja neid saab värskendada kogu eluks ning seal on ka mitu navigeerimisvalikut, kõik võrguühenduseta. TomTomi tasuline versioon on kallis, kuid pakub valitud piirkonna üksikasjalikke kaarte. Selles rakenduses, mis on Brasiilia versioon, on kõik kaardid tasuta, maksate ainult teiste riikide kaartide eest.

Kui teil on nägemisprobleeme või eelistate autos liikumiseks suuri nuppe, kus kõik saab liikuda, on see hea rakendus, väga suurte tähtede ja nuppude ning hea visuaaliga. See näitab ka teie kontakti aadressi asukohta, võimaldab teil marsruute jagada ja näitab teel kasulikke punkte.

tomtom

TomTom on kaartide kuningas. Miks mitte kasutada seda oma nutitelefonis? / © NextPit (ekraanipilt)

 • Hind: tasuta
 • Androidi versioon: Android 4.0.3 või uuem
 • Testitud versioon: 1.1

Laadige TomTom GO rakendus alla otse Play poest

Kas teile meeldib see ettepanek? Milliseid GPS-rakendusi kasutate? Kas teil on muid ettepanekuid?