Tutvuge Androidi uue Powerampi alfaversiooniga

Poweramp on Androidi jaoks üks tuntumaid muusikamängijaid ja visuaalselt ilmselt üks halvemaid. Nüüd on rakenduse arendaja esitanud 3-mängija versiooni alfaversiooni. Siit saate teada, millised muudatused selles versioonis on, ja laadige rakendus alla oma Androidi.

Toimetaja märkus: Enne alfa installimist tuleb varundada Poweramp V2, seaded ja rakenduse andmed, vastasel juhul läheb kogu see teave kaduma.

Tutvuge uue Androidi jaoks mõeldud Powerampiga

Uus Poweramp toob palju muudatusi, kuid peamised neist on arendajate sõnul heli töötlemine ja visualiseerimine. Peale selle toob alfa versioon ka järgmised täiustused:

  • Toetus opus, tak, mka, dsf ja dff vormingutele;
  • Kolmandate osapoolte pistikprogrammide tugi;
  • Toetus piimakopi eelseadistustele;
  • 1. ja 2. eelhäälestuse tugi;
  • Kolmanda osapoole eelseadete APK tugi.

Alfa versioonil on mõned piirangud: ühilduvad on ainult ARM-i kasutavad seadmed, teemasid veel ei toetata ja võib esineda mõningaid vigu. Niikaua kui ma seda kasutan, töötab rakendus ilma probleemide, krahhide või vigadeta. Alpha on varustatud 2 nädala jooksul Poweramp premiumiga, mis on suurepärane võimalus neile, kes seda ei tea ja tahavad proovida. Uudiste täieliku loendi kontrollimiseks kontrollige lihtsalt seda muutmislogi Powerampi foorumites.

Lisaks sisemistele uudistele saab see uus versioon ka uue kasutajaliidese, mis, ehkki pole veel materjalidisain, on V2-ga võrreldes palju paremaks muutunud. Vaadake seda allpool:

powerampi muusika

Uut liidest on palju täiustatud / © ANDROIDPIT

Powerampi muusika

Kaks visualiseerimise vormi. / © ANDROIDPIT

Ümmargused nupud on endiselt olemas, kuid olge nii ettevaatlik, et neid saaks isegi eirata. See näeb välja veidi puhtam, kuigi arenguruumi on palju. Eelvaade töötab laitmatult ning hüpikmenüü on lihtsam ja lihtsam.

Hamburgeri / külgmenüü olemasolu on üks rakenduses sisalduva materjali kujunduse mitmest aspektist, kuid see pole kõikjal, mis on natuke ebamugav. Ikoonide levitamine on palju paranenud, muutes soovitud leidmise lihtsaks ja hõlpsaks.

poweramp ilmub ĂĽles

Powerampi hüpikmenüü. / © ANDROIDPIT

powerampi menĂĽĂĽ

Üleliigne menüü on endiselt uues Powerampis. / © ANDROIDPIT

Kuidas installida Poweramp oma Android-i

Powerampi installimiseks oma Androidi alla laadige APK alla otse oma nutitelefoni või tahvelarvutisse; Ärge unustage lubada seadetes installida tundmatutest allikatest pärit rakendusi. Neile, kes eelistavad valmis versiooni, maksab Poweramp Play poes 99 senti.

Powerampi muusikapleier (prooviversioon)Installige Google Playsse

Mis on Androidile parim saadaval olev pleier?