Tutvuge Apple Touchi uue puuteplaadi Force Touch funktsioonide ja eristajatega

Oleme uuest palju rääkinud MacBook siin veebisaidil. Üks uus asi on puuteplaat, mille Apple on täielikult ümber kujundanud.

Apple'i uus puuteplaat

Väljas võib Force Touchi puuteplaat sarnaneda mis tahes muu puuteplaadiga, kuid seestpoolt sarnaneb see kõigega, mida olete kunagi näinud. Jõuandur tuvastab rakendatava rõhu suuruse ja uus Taptic Engine annab klõpsamise tunde kõikjal, kuhu pinda vajutate. Klõpsud, mis varem olid ainult mehaanilised funktsioonid, on nüüd alles algus sellele, mis on Force Touchiga võimalik. Puuteplaat tunnetab ja saab aru, mida tahate, et teie MacBook teeks, läbi rakendatud rõhu peenete erinevuste. Sellisena on võimalik erinevate rakenduste kaudu teha mitu erinevat toimingut, kõik samal pinnal. Puuteplaat pakub ka kombatavat reageerimist, muutes teie MacBooki kasulikumaks ja isikupärasemaks kui kunagi varem.

Apple’i väide jõu mootori funktsiooni kohta on järgmine:

Traditsioonilised puuteplaadid kasutavad hüppekivitaolist mehhanismi, mis võtab pinna all ruumi madalama klõpsuga liikumiseks ja muudab klaviatuurile kõige lähemal oleva osa klõpsamise keerulisemaks. Force Touchi puuteplaadil tuvastab jõuandur kliki mis tahes pinnal ja liigutab puuteplaati enda poole. Kuid see, mida tunnete, on allakäik, mida te juba teate. Lisaks annab Taptic Engine taktilise reageerimise. Nii et te ei näe lihtsalt ekraanil toimuvat, vaid tunnete ka seda. Puuteplaat saadab kohe vastused sõrmeotstele, kui täidate mitu toimingut, näiteks märkmete sünkroonimine PDF-is.

NĂĽĂĽd Force Force’i kohta:

Lisaks harjunud intuitiivsetele Multi-Touchi žestidele, nagu kerimine, pühkimine, sõrmede ühendamine ja eraldamine ning pööramine, lisab Force Touch Maci kasutuskogemusele täiesti uue mõõtme. Tundlikkus on reguleeritav, võimaldades teil kontrollida vajalikku survet. klikkide registreerimiseks. Lisaks saab puuteplaat tuvastada, kas klõpsasite pöidla või mõne muu sõrmega, ja reguleerib tundlikkuse taset automaatselt.

Kõiki uusi Apple’i loodud interaktsioone pole lihtne ette kujutada. Seega on lugemisest parem vaadata selle uue puuteplaadi uusi funktsioone.

Uued 13-tollised MacBooks Air ja MacBook Pro lammutanud IFixit on samuti täiendavalt uurinud uue Apple’i puuteplaadi taga olevat tehnoloogiat, sealhulgas võrrelnud seda vanaga.

Pidage meeles, et uus puuteplaat on praegu ainult kahel masinal: uuel MacBookil ja 13-tollise Retina ekraaniga MacBook Pro-l. Muidugi on see ĂĽsna pea kohal kogu Apple’i sĂĽlearvutite koosseisus, kuid praegu on see stsenaarium.


Retina ekraaniga MacBook Pro Retina ekraaniga MacBook Pro

Sularaha hind: alates R $ 7649,10Paigaldatud hind: kuni 24x R $ 403,63Suurus: 13 (Force Touchiga) ja 15 tolliPraegune põlvkond: 2015. aasta alguses (13 ″) ja 2014. aasta keskel (15 ″)

Nupp - osta

[via 9to5Mac]