Tutvuge AUGLAMOUR GR-1-ga

Kas vajate tugevat ja vastupidavat kaasaskantavat võimendit? Seejärel kohtuge AUGLAMOUR GR-1-ga.

Raske on öelda, millist tĂĽĂĽpi kasutaja tegelikult kaasaskantavat võimendit vajab. Ma arvan, et kasutajad, kes seda tõesti vajavad, lihtsalt otsivad sellist asja, nii et kui te pole kunagi mõelnud midagi sellist nagu “kui tore on siin võimendit”, siis toote selline toode nagu AUGLAMOUR GR-1 ei pruugi teile sobida.

Avasin oma Instagrami tootekarbi (järgige mind seal, kui te pole seda teinud):

Siis saate tutvuda testidega, mida temaga YouTube’is Diolinuxi kanalil tegin:

Tegelikult on sellel väga eriline ehitus. Kujunduse kombinatsioon vastupidavuse ja helikvaliteediga võitis mind lõpuks, muutes lugude kuulamise aja tohutult erinevaks, eriti võimendades seda telefonist.

Ostsin selle CAFAGO poest, ühest ettevõttest, kellega meil on olnud pikka aega head suhted, kuid kahjuks pole see video ajal enam müügil (saadaval), nii et palusin neil pakkuda mõnda sooduskupongi, et saaksite mõnda toodet osta mis on samaväärne:

XU09 Hi-Fi kõrvaklappide võimendi

Hind: 15,82 €

Kupong: L3878V

Kuni: 2018.6.30

FX-AUDIO DAC-X6 Mini HiFi 2.0 digitaalne helidekooder

Hind: 49,99 €

Kupong: L4355V

Kuni: 2018.6.30

Otsige aga julgelt AUGLAMOUR GR-1 turult, see on tõesti väga hea ja jääte kindlasti rahule, see maksab umbes R $ 240,00 ja on maksuvaba, nii et sain selle kätte postkontori kaudu. oma majas ilma suurte kulutusteta pean ootama umbes 60 päeva.

Järgmine!