Tutvuge G-SYNC-iga ĂĽlilaiuse monitoriga Acer Predator X34

Iga PC-mängija otsib oma mängudes alati parimat kogemust. Selles otsingus paistavad kindlasti silma sellised monitorid nagu Predator X34.

Teie jaoks see PC-mängija ja omades väga võimsat arvutit, toome teieni Acer Predator X34. Püüdmatule keelekümblusele ja kogemustele suunatud monitoridel on turul parim tehnoloogia, kuid mis hinnaga?

Predator X34-l on kõver ekraan, mis tulistab sind mängus vastu

Tutvuge G-SYNC-iga ĂĽlilaiuse monitoriga Acer Predator X34Acer pakub palju keelekĂĽmblust.

Nagu varem mainitud, pole see kellelegi mõeldud monitor. Seda seetõttu, et sellel on kõver ekraan 34 tolli ja resolutsioon 3440 x 1440.

Need võivad tunduda paaritu arvuna, kuid need on tuntud Quad HD vastavalt proportsioonile 21: 9. See tähendab, et see on monitor ülilaiune. Oh, ja paneelid IPS, Mis võimaldab tal olla parema värviga kui TN paneelimonitoridel.

Ja see pole veel kõik. SEE Kiskja X34 on ka värskendussagedus, mis jõuab kuni 120 Hz, samuti õiglased reageerimisajad 4 ms. Teisisõnu, teil on kogu mängimiseks vajalik kiirus.

G-SYNC on selle suurusega monitoride jaoks kohustuslik

Tutvuge G-SYNC-iga ülilaiuse monitoriga Acer Predator X34Selle kiibi olemasolul monitoris on mitmeid tagajärgi.

Siiani on kõik need aspektid teinud sellest suhteliselt kalli toote Brasiilia. Kuid see ei piirdu sellega, sest ka monitorid toetavad G-SÜNKROON.

Sest see on pärit tehnoloogiast NVIDIA, lisab see lõppkokkuvõttes toote lõpliku väärtuse. Aga mida sa teed? võita selle eest vastutasuks?

SEE G-SÜNKROON on tipp ebastabiilsus mängusisesed pildid ja seda seetõttu, et see takistab teil mängu ajal kaadrite vähenemist sekundis tunda.

Teisisõnu riistvara Monitor on ette valmistatud kõikumisteks, mis tekivad alati teie mängimise ajal. Vastavalt uuendusmäära Kiskja X34 lõpuks sai muutuv, erinev sellest, mis juhtus aastal V-Sünkroniseerimine (vertikaalne sünkroniseerimine) üldine.

Tutvuge G-SYNC-iga ĂĽlilaiuse monitoriga Acer Predator X34Ilma V-Sync’i või G-SYNC-ina on võimalik liikumise ajal pilti jagada jagades pilti.

Peale selle veel üks positiivne mõju leitud tehnoloogia kasutamisel on kõrvaldamine ära rebida. Ilma NVDIA G-SYNCita oleks see kogemus palju vähem ümbritsev.

Lisad võivad midagi muuta

Paketi lõpuleviimiseks Kiskja X34 kasutab endiselt tehnoloogiat VisionCare mis, nagu nimigi ütleb, hoolitseb teie nägemuse eest. See tagab, et teie silmad ei väsi hasartmängudes.

Tutvuge G-SYNC-iga ülilaiuse monitoriga Acer Predator X34Monitoril on ka kõlarid ja mitu pordivalikut.

On ka GameView, mis võimaldab pilte kohandada vastavalt mängutüübile. Seal on kolm režiimi: Tegevus, Jookse ja Sport. Samuti on võimalik jälgida mängude profiile, tumeda taseme määratlusi, ümbritsevat valgustust ja palju muud.

Lõpuks viimistlus monitorid pakuvad lisavõlu. On kaks kätt alumiinium mis võimaldab a kalle 1900R *.

Hakka huvi tundma Acer Predator X34? Pange tähele, et see maksab umbes 5 199,00 R $ suuremates Brasiilia poodides. See on kopsakas hind, kuid samal ajal õigustatud toote omadustega.

Loe ka

Kuulujutt: Sony Playst võib lekkida teavet PlayStation 5 kohta