Tutvuge hiiglasliku tahvelarvutimänguga Archos Play Tab

Tutvuge hiiglasliku tahvelarvutimänguga Archos Play Tab

Uus Archos Play Tab on tahvelarvutite seas turu suurim ekraan, mis lubab perekonnale ja sõpradele uut multimeediumielamust

Nutitelefon suurema riiulil kuvatava ekraaniga, mis lubab täiustada multimeediumit kasutavate kasutajate kogemusi. Ja kui idee edastati tahvelarvuti? Mõelge sellele Archos teatas Esita vahekaarton sinu oma tahvelarvuti mängudele orienteeritud, uskumatu 21,5-tollise ekraaniga.

Mängude tahvelarvuti

seda Esita vahekaart alates Archos üks tahvelarvuti See on mõeldud publikule, kes naudib multimeediumelamusi, näiteks filme, sarju ja mänge. Selleks on ettevõte ehitanud 21,5-tollise ekraani ja Full HD eraldusvõime, mis tagab optimaalse vaatenurga ja teravamad värvid. Tänan suurepärase eest väljapanek, seda Archos lubab hõlbustada suhtlemist ning tuua pere ja sõbrad lähemale.

Vahekaart Archos PlaySuur ekraan on ideaalne grupimängude mängimiseks

Kaheksa tuuma töötlemine (tund pole täpsustatud) alates tahvelarvuti Vahekaart Archos Play neist piisab ettevõtte sõnul hea kaadrisagedusega raskete mängude käitamiseks ilma lämbumiseta. Lisaks tagab 3 GB muutmälu + 32 GB sisemist salvestusruumi sujuvust mitmete ülesannete täitmisel ja rakenduste üleminekutel.

Grupimängud ei saa kunagi olema ühesugused

Vastavalt Archos, seda Esita vahekaart ideaalne grupimängude jaoks, kuna positsioneerimiseks piisab tahvelarvuti hiiglane lauale, seadke mängijad ja vajutage nuppu mängida. Olla inimene tahvelarvuti, saab seda seadet ka kergemini igasse maja või nurka transportida, muutes selle ideaalseks perereisiks või sõpradega koos viibimiseks.

ARCHOS-Play-Taba Tahvelarvutis on Archos Play, mängu keskpunkt

seda Esita vahekaart on tuba kutsutud Esita Archos, kus on palju lauamänge koos 3D-animatsioonide, reegliraamatute ja muuga. Sokkide ja hasartmängude ajal toimunud väiksemate õnnetuste vastu on Archos Hea vastupidavuse tagamiseks pange 6 mm karastatud klaas (mudelit täpsustamata).