Tutvuge Ken Segalliga, mehega, kes soovitas Apple'i kõik-ühes töölauale nime "iMac"

Tutvuge Ken Segalliga, mehega, kes soovitas Apple'i kõik-ühes töölauale nime "iMac"

iMac G3 "title =" iMac G3 "laius =" 1 "kõrgus =" 1 "style =" kuva: puudub; "class =" laisk-peidetud joondus täissuuruses wp-image-4903 "/></p><div class='code-block code-block-2' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

”KenSteve Jobs oli üks peamisi inimesi, kes toetas kõiki Apple'i uuendusi, kuid rõhutades ideed, mida ma varem mitu korda MacMagazine'is visandasin, polnud ta ainus, kes tegi ajalugu ettevõttes, kes jälgis tähelepanelikult ettevõtte viisi. uudiste turule toomine puhkuseperioodi jooksul olete tõenäoliselt minuga nõus.

Olles ümbritsetud heade spetsialistidega, olenemata sellest, kas nad on sõbrad või töökaaslased, võib olla väärtuslik ja toota ideid, mis tähistavad inimeste elu (tegelikult võin öelda, et elan koos inimestega, kellega täna töötan), ja seda fakti on mitu korda korratud korda Apple'i ajaloos, isegi selle ajaloo kõige olulisematel hetkedel.

Üks inimene, kes seda kajastab, on Ken Segall, kes oli ka agentuuri loovjuht Apple'i kontoga, kui Jobs naasis ettevõtte juhtimisse. Tema ja tema meeskond (eesotsas Lee Clow'ga) koostasid ja kirjutasid kampaania "Mõtle teisiti", mis tõmbas Jobs'i tähelepanu ettevõtte juhtimise ajal, kuid sai pärast rahvusvahelisi tuntusi juba pärast viis aastat kestnud eksistentsi ja mitmesuguseid auhindu, sealhulgas esimese Emmy reklaami jaoks.

Segall ja Apple'i reklaamiagentuur uurisid esimesena ka iMaci kui nimetu prototüüpi enne selle turuletoomist 1998. aastal. "See on väga radikaalne," ütles reklaamija, kes soovitas nime Jobs hiljem valida. , mis ühendab esimese Macintoshi lihtsuse ja ainulaadse iseloomu kõigi uuenduste ja suurepäraste asjadega, mis Interneti tulekuga kaasnevad.

Nimi "iMac" ei ​​äratanud alguses tegevjuhi tähelepanu, kuid järk-järgult tundus, et see on masinate jaoks ideaalseks muutunud, ja nii ka muud Apple'i tooted kodutarbijatele. Ma ei kujuta ette, kuidas ta nimetaks oma tooteid ilma "i" -ta, ja Segall ütles, et nomenklatuurist lahkumist on varem arutatud, ilma lõplike järeldusteta. Tahatakse olla järjekindel. () Pole nii selge kui peaks olema, kuid see töötab, ütles ta.

See rõhuasetus on võetud intervjuust, mille reklaamija andis Leander Kahneyle Mac sekti, ja selleteemaline artikkel on väga huvitav lugemine. Kahney neile, kes ei tea, kirjutab ka raamatuid ning osaleb Maci ja Apple'i ajalugu käsitlevates filmides (vaata meie intervjuud temaga selle aasta jaanuaris); Tema uusim trükiväljaanne on Saatejuht Steve Jobs, on paljud siin kommenteerinud.