Tutvuge kolme iPhone’i juhtkangi mudeliga

Lugejate abistamiseks, kes soovivad tahvelarvutites ja nutitelefonides paremat mängukogemust saada, oleme selles artiklis kogunud mõned iPhone’i juhtkangi mudelid.

Lisaks suurepärasele Interneti-sirvimise ja tuhandete igapäevaelu hõlbustavate rakenduste kasutamise kogemusele on iOS-ist saanud suurepärane mängijate liitlane. Brasiilia mobiilimängu uuringu kohaselt, mille viis läbi ESPM koostöös mängude arendajate Siouxi ja Blend New Researchiga, mäng need on Brasiilia nutitelefonide kasutajate seas juba kolmas levinum tegevus, ainult kõnede ja suhtlusvõrgustike taga ning seotud muusikaga.

IOS-mängud pakuvad tugevat graafikat ja uusi pealkirju, mida kogu aeg välja antakse, kuid mõne mänguri jaoks puudub neil siiski ĂĽks aspekt: ​​mängimine. Lugejate abistamiseks, kes soovivad tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamisel palju paremat kogemust saada, oleme selles artiklis kokku pannud mitu mudelit IPhone’i juhtnupp. Kontrollima:

EX hĂĽbriidjuhtimissĂĽsteem

See iPhone’i juhtnuppude komplekt käivitati 2013. aasta alguses ja sobib magnetite abil teie nutitelefoni. Kinnitate magnetkorpuse, seejärel nutitelefoni tagakĂĽljele fĂĽĂĽsilise klaviatuuri ja juhtmetega klaviatuuri. See on veidi paksem, kuid saate igal ajal nuppude vahel vahetada. Vaadake lihtsalt videot, et mõista, kui praktiline see on:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=G_NB97dRoWg?feature=player_detailpage]

Ex Hybrid Controler System maksab 50 dollarit ja selle on välja töötanud Hiina ettevõte iMod, mis on spetsialiseerunud tahvelarvutite ja nutitelefonide praktiliste ja loominguliste lisaseadmete loomisele. Toodete Hongkongist Brasiiliasse saatmiseks on kaks võimalust: registreeritud lennupost, mis maksab 21 dollarit, ja Speedpost, mis maksab 41 dollarit.

Ipad Joypad

Teine Hiina ettevõte, mis on tahvelarvutite ja nutitelefonide jaoks vidinaid välja töötanud, on ĂŤpega. Tipptasemel mudel on ĂŤpega PG-9017, millel on Bluetooth-ĂĽhendus ja nupp, mis on PlayStationi juhtnupuga väga sarnane. See on iPhone’i mõõtu ja võib olla keeruline esimestel mängutundidel harjuda. Kuid veenduge, et kogemus oleks palju parem kui telefoni hoidmine ja ekraanil olevate nuppude vajutamine!

Ipega PG 9017

Ípega meeskond toodab ka Game Gripi mudelit, mis pole midagi muud kui vorm, millesse oma iPhone sobib, et telefoni mängimise ajal paremini hoida. See mudel ei paku füüsilisi nuppe, kuid hõlbustab mängusõltuvust, kuna see on väga kerge, aidates teil nutitelefoni paremini igas mängus hoida. Sel põhjusel on see ka odavam mudel kui Ípega PG-9017.

Moga Ace tugevus

Lõpuks on meil Ameerika firma Moga juhtkang Moga Ace Power. Ilmselt on see kõige lähemal PlayStationi juhtnuppudele ja iPhone’i mängude Xboxi adapterile.

Moga Ace tugevus

Lisaks kõigile saadaolevatele nuppudele, alates analoogist kuni R1 ja R2, on Moga juhtnupp varustatud lukustusnupuga, mis keelab juhtimisfunktsiooni, et saaksite kiiresti oma telefoni puuteekraanile lĂĽlituda. Teine erinevus on traadita ĂĽhendus, mis võimaldab juurdepääsu mängudele iPhone’i kaugusel ja ĂĽhendub ka iPadi mängudega.

Moga Ace toitekontroller

Loodan, et teile meeldib juhtkangi valik. Kas kavatsete osta ühe, et veeta tunde oma lemmikmängus iPhone? Jäta oma arvamus kommentaaridesse!