Tutvuge Linux Mint 18.2 kuumade uudistega

Uus lahti lasta Linux Mint on lähenemas ja arendajatel on süsteemsüsteemide kasutajatele huvitavaid uudiseid.

Vaadake nüüd värskeid värskeima Mint arendusbülletääni uudiseid.

Ăślaltoodud pilt on uuest MintBoxist, mis on ĂĽks selle kuu uutest funktsioonidest Linux Mintis.

Rahapaja see on siin blogis pikka aega uudis, on see seade väike ja võimas arvuti, millele on eelinstallitud Linux Mint.

Hoolimata sellest uudsusest tuleb Linux Mintis teha mõned väikesed ja huvitavad muudatused, eriti peamises liideses Cinnamon.

Xreader Linux Mint

Linux Mint alustas Gnome’i rakenduste kahvli ehitamist, et see suudaks ennast säilitada ja integreeruda veatult sĂĽsteemi kõikidesse versioonidesse, nii et hoolimata sellest, millise kasutajaliidese kasutaja valis, oleks rakendus ĂĽleliigne, mis on huvitav idee.

Näiteks Xreader, dokumendiharu ja PDF-lugeja, Evince, said värskenduse, parema kujunduse ja suurema integreerimise rahapaja teemaga ning puutetundlike ekraanide parema toetuse.

Värskendushaldur saab jätkuvalt ka täiustusi, nüüd on eraldi värskendused paremad, tuginedes süsteemile avaldatava mõju tasemele, ulatudes 1–5, enamikku värskendusi peetakse 1.

ja 2.

tasemeks.

Lisaks saavad nüüd nende kasutajad käivitusskripte hallata lihtsa liidese kaudu ja konfigureerida see graafiliselt cronis.

LightDm Linux Mintis

Veel ĂĽks uudsus võib ilmneda sisselogimishalduri puhul, praegu kasutab Mint nende väljatöötatud haldurit MDM-i, mis võimaldab rida konfiguratsioone ja kohandusi, sealhulgas HTML5-animatsioone, kuid seda peetakse muudatuseks LightDM-iks – sama haldur, mida Ubuntu praegu ilu ja disaini jaoks kasutab. .

LightDM Linuxi rahapaja

Selleks, et kasutajat MDM-i pakutavatest kohandamisvõimalustest mitte eemale viia, lõid Linux Mint arendajad liidese lihtsaks LightDM-i kohandamiseks, mis pakub sisuliselt sama funktsionaalsust, mis MDM-il juba olemas on.

Üks uudis, mida tahaksin lugeda, kuid mis pole vähemalt vähemalt kahjuks reaalsusele lähedane, on rakenduskeskuse uus ja kaasaegne ülesehitus, kuid lõpuks sureb lootus viimasena.

Kui soovite lugeda ainult Linux Mint’i ametlikke märkmeid Kliki siia.

Öelge mulle, mida ootate Linux Mint 18.2-s? Ta lahkub mais, kui järgib tavapärast plaani.

Järgmine!