Tutvuge mõne Brasiilia rakendusega, mis ühildub Apple Watchiga

Nordwegi katusekorter

See on täiesti võimalik õunakell Brasiiliasse jõudmine võtab veel kaua aega, kuid igaĂĽks, kes seda välismaalt ostab, võib juba loota käputäisele Apple’i uute nutikellade jaoks kohandatud riiklikele rakendustele. IPhone Blog teeb mõned väiksed valikud, mis ilmusid varem ja mida saab alla laadida juba enne Watchi käivitamist.

icon_listadeviagem

Reisiloend

1,99 dollarit – link

screen_listadeviagem Ühe Brasiilia rakenduse kohta, mis viidi Apple America lehel reisimise viitena. See muudab nii palju lihtsamaks nimekirja korrastamise, mis sisaldab kõike, mida enne reisimist võtta, et mitte midagi unustada.

icon_bradescop

Bradesco Prime

Tasuta link

screens_bradescop Nad lubasid omada Apple Watchi käivitamiseks kohandatud rakendust ja selle täita, olles esimene suurematest Brasiilia pankadest, kes tegi randmel mõned funktsioonid, näiteks turvakoodid ja läheduses asuvate agentuuride kaardid. Lähipäevil on klassikaline kontorakendus funktsionaalsusega, mis sama saabub poodi.

icon_listadeviagem

Nubank

Tasuta link

screen_nubank Need on finantsasutused, millel pole füüsilisi filiaale ja kes pakuvad krediitkaarte, mida täielikult haldavad iPhone. just nüüd, randmel.

icon_chegou

Kas on saabunud?

Tasuta link

s_chegou Tõenäoliselt Brasiilia üks kõige kasulikumaid ja hästi tehtud rakendusi aitab Chegou postkontori ja muude rahvusvaheliste teenuste kaudu teada, kuhu teie tellimus läheb.

icon_combust

Pro tarbimine

1,99 dollarit – link

s_combust Aitab registreerida teie auto kütusekulu, arvutades seeläbi selle tööomadused. iPhone taskus. Tasub märkida loovaid lahendusi, mille nad on leidnud, et lisada teavet Watchi väikesele ekraanile.

icon_kekanto

Kekanto

Tasuta link

s_kekanto Võimaldab teil leida läheduses olevaid söögikohti ja lõbutseda koos häälotsingu, marsruudi ja registreerimisega ilma oma iPhone’i vaatamata.

icon_stop

Peatus – sõnamäng

Tasuta link

s_stop Jah! Vana head Stop-mängu, mida teie ja teie koolikaaslased mängisid märkmikus, saab nüüd mängida randmel, kus iganes te ka ei viibiks.

icon_letroca

Zapi sõnad

Tasuta link

s_letroca Sama Stop-mängu loojatelt on Letroca Zap sõnamäng, mille peate ära arvama. Segatähekombinatsioonid, kõik 30 sekundiga.

icon_playkids

PlayKids

Kuutasu – link

s_playkids Laste videoteenus. PlayKids Watchi versioon võimaldab teil saata sõnumeid seadmesse, kus lapse seade vaatab. Kuid ärge kuritarvitage seda, sest lapse jaoks pole midagi hullemat, kui teie pilt katkestatakse vanemate sõnumiga. Ja pidage meeles: tõeline kallistus on lapsele alati parem kui virtuaalne. ?

icon_tudogostoso

Kõik on maitsev

Tasuta link

s_tudogostoso Kulinaaria retseptide tõeline allikas teie randmel. Meie küsimus puudutab ekraanil olevate retseptide lugemise mugavust. väga väike, midagi on iPadis praktilisem ja lihtsam.

icon_uol

UOLi jalgpalli tulemustabel

Tasuta link

s_uol Jalgpallisõbrad armastavad seda rakendust tõenäoliselt, mis räägib neile võistluse tulemustest otse randmel, kui nad lähevad.


Kui teate mõnda muud Brasiilia rakendust, mis kohandati Watchi käivitamisel, siis kommenteerige seda artiklit siin, kuna tahame seda austada. Oluline on premeerida arendajaid, kes on teinud jõupingutusi, et oma kasutajateni uusi funktsioone tuua, ilma et nad ootaksid. Me kõik võidame sellega. ?

Nordwegi levikell