contador gratis Saltar al contenido

Tutvuge PowerEgg X-iga – hämmastav kaamera, mis muutub drooniks, mis lendab isegi vihma korral

Tutvuge PowerEgg X-iga - hämmastav kaamera, mis muutub drooniks, mis lendab isegi vihma korral

A PowerVision (USA robootikaettevõte) on teatanud suurtest uudistest, mida tutvustatakse 2007 CES 2020, seda PowerEgg X. Kompaktset munakujulist seadet saab pildistada erinevatel viisidel, näiteks eraldiseisva staatilise või isikliku kaamerana, ning seda saab kasutada droonina. See on varustatud tehisintellektiga, seega on kõik protsessid automatiseeritud.

Toote ametlik veebisait: PowerEgg X

Ettevõtte sõnul on toode välja töötatud, võttes arvesse tarbijate nõudlust paindlike ja juurdepääsetavate kaamerate järele, millel on mitu funktsiooni. Lisaks on ka võimalus toodetud sisu otse jagada, sealhulgas jutustada, mida saab teha otse nutitelefonist või juhtmeta peakomplektist koos mikrofoniga. Selleks kasutatakse eksklusiivset tehnoloogiat SyncVoice, mis sünkroonib pildid automaatselt heliga.

PowerEgg X arendamiseks rohkem kui 300 inseneri ja 100 tehnoloogiapatenti, valmistatud rohkem kui 3 aasta jooksul. See seade on hübriidne, võimeline muutma ja vastama kasutajate vajadustele.

Lõpptootel on kaal 522 grammi ja teie mõõtmised 165 x 100 x 100 mm. See on varustatud 4K 60p kaamera 12MP 1 / 2,8-tollise CMOS-anduriga vaateväljaga kuni 78,4 kraadi. Sellel on ka näotuvastus- ja õpperessursid, mis võimaldab seadmetel lisaks aineid jälgida ja meelde jätta reageeri oma kätega tehtud liigutustele.

PowerEgg X-l on kaasaskantav ja droonirežiim. Kaasaskantavas režiimis muutub seade a-režiimiks kolmeteljelised radarid, mis pakub a-ga stabiliseeritud UHD-pilte kuni 3,5 tundi. Kui seda kasutatakse droonirežiimis, pakub see lennud kuni 30 minutit, tuule kiirus kuni 19–24 mph.

PowerVision võimaldab ka droonidena kasutamisel toodetel rohkem funktsioone. Tal on kaitse takistuste eest, lubas selle omada õige maandumine ja see tuleb ka kaasa veekindel ümbris, koos maandumispadjaga. Nii on võimalik startida ja vette kukkuda.

Üks erinevus võime vihma käes lennata, See on midagi, mida ettevõte väidab droonitööstuses edu saavutamas.

Ametlik esitlus toimub Las Vegases toimuva tehnoloogianäituse CES ajal vahemikus 7. – 10. PowerEgg X müüakse hinnaga alates 899 dollarit. rohkem kui 3600 R $, kui arvestada ainult praeguseid valuutapakkumisi. Temast sai saab osta alates 7. jaanuarist PowerVisioni veebisaidil ja ka mõnes ametlikus kaupluses, näiteks BestBuy, B&H Photo ja Amazon.

Via: DPreview Allikas: PowerVision. (TagsToTranslate) ces 2020 (t) powervision (t) poweregg x (t) droon (t) droone proof