Tutvuge rakendusega Bulletin by the Sea, mis näitab tõsiseid ilmastikuolusid ja muud

Bulletin to the Sea on rakendus, mille on välja töötanud hĂĽdrograafia ja navigatsiooni direktoraat (DHN) koos Abrigo do Marinheiro ja Instituto Rumo ao Mar (RUMAR). Androidile ja iPhone’ile (iOS) tasuta kättesaadav eesmärk on muuta DNH poolt juba toodetud teave merendusele kättesaadavaks, mis võimaldab suuremat suhtlemist navigatsiooniohutuse tagamiseks loodud toodetega. Rakenduse kaudu saate vaadata tõsiste ilmastikuolude teateid, mis hoiatavad teid navigeerimist häirivatest tingimustest.

Google Climate Frog: kuidas lisada Androidi ekraanile otseteid

1/2 rakenduse Boletim ao Mar põhifunktsioonide tundmaõppimine – Foto: avalikustamine / Boletim ao Mar

Tutvuge rakenduse Boletim ao Mar põhifunktsioonidega – Foto: Disclosure / Boletim ao Mar

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Selle rakenduse kaudu on võimalik juurde pääseda cuacaceanographic infolehele, mis lisaks ilmaennustusele annab teada ka tuuleoludest, lainetest ja nähtavusest. Bulletin by the Sea võimaldab lisaks mereraadio teatistele ja SAR-ile (otsingu- ja päästeteenistus) vaadata ka ilmaaruandeid, sünoptilisi kaarte, mere meteoroloogiateenistuse koostatud numbrilisi mudeleid. Rakenduse üks peamisi funktsioone on halva ilma hoiatused, mis on eelnevalt välja antud hoiatused, et vältida olukordi, mis võivad navigeerimises probleeme tekitada.

2/2 Lisaks halva ilma hoiatustele on Boletim ao Mar-il funktsioonid nagu sĂĽnoptiline diagramm – Foto: Disclosure / Boletim ao Mar

Lisaks halva ilma hoiatustele töötab Bulletin at Sea nagu sĂĽnoptiline diagramm – Foto: Disclosure / Bulletin at Sea

Sünoptiliste kaartide abil on võimalik meteoroloogilisi muutujaid jälgida atmosfääri erinevates kihtides. Meteoorid teatavad omakorda rõhust, temperatuurist, suhtelisest õhuniiskusest, tuulest, sademetest ja pilvisusest. Mereraadio teated on kiireloomulised sõnumid, mis saadetakse laevadele, ja erakorraliste hoiatuste või otsingu- ja päästetööde koordineerimisega seotud SAR-i raadioteatised.

Kogu selle teabe genereerib usaldusväärsel viisil Brasiilia mereväe DNH ja see võib aidata neid, kes soovivad purjetada Brasiilia rannikul, Atlandi ookeani lõunaosa ookeanide piirkonnas ja siseveekogudel (jõed, järved või laguunid). Nii aitavad rakendused tõenäoliselt otseselt kaasa hüdrograafilistele tegevustele, okeanograafiale, kartograafiale, meremeteoroloogiale, navigatsioonile ja meresignaalidele.

Vähetuntud Google Mapsi funktsionaalsus

Vähetuntud Google Mapsi funktsionaalsus