RAÄŚUNALNIK

Tutvuge rakendusega ClassApp, mis loob suhtluse vanemate ja kooli vahel

Rakendus ClassApp lubab suuremat suhtlust koolide ja vanemate vahel. Teenused Android-telefonidele ja iPhone’idele (iOS) pakuvad juurdepääsu õpilase päevakavale, võimaldades vanematel / eestkostjatel saata õpetajale märkmeid, märguandeid või soovitusi (toit, ravimid jne). Seega hõlbustab platvorm ekskursioonide lubamist lisaks koolikohtumiste meenutamisele. Seda teenust saab kasutada lasteaedades, keskkoolides ja ka keelekursustel. Tellimus teeb asutus 900 R $, millele lisandub kuutasu R $ 1 õpilase kohta.

Lastehoiuklassi õpilaste täpsema vanuse ja hoolduse tõttu peaks rakendus osutuma kasulikumaks, kuna see tagab vanemate ja õpetajate vahel kiire liikumise. Need kipuvad igapäevaelu optimeerima ja on võimalik vahetada teavet oluliste esemete, näiteks mähkmete, raamatute või koolitarvete kohta. Tänapäeval on tööriista sisselogimine saadaval enam kui 500 haridusasutuses – näiteks Santa Marina koolis ja Anglo Cerquilho koolis – ning keelekursustel nagu Wizard ja Yázigi.

Google lubab vanematel Androidi juhtida alla 13-aastastele lastele

Ăśks kahest ClassApp pakub vanematele interaktiivsust tegevuste kalendrite ja hoiatustega – Foto: Disclosure / ClassApp

ClassApp pakub interaktiivsust riikide sĂĽndmuste kalendri ja hoiatustega – Foto: Disclosures / ClassApp

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Selle tööriista abil saavad õpetajad jagada fotosid ekskursioonidest või üritustest ning salvestada õpilastele kooliajal vaba aega. Muud üksikasjad, näiteks lasteaia päevamenüüd, uni ja vannid, on toodud aruandes. Haldusdokumente ja muid koolitegevuse üritusi saab saata platvormi kaudu. Vanemate arvamuse uuringu kohta saab läbi viia interaktiivse küsitluse.

Teine eelis on koolikalendri saatmine vastutavatele isikutele, kes saavad planeerida ettetellimisi erilistel kuupäevadel. Samuti saadab ClassApp vanemate nutitelefonidele automaatsed meeldetuletused, tagamaks, et keegi neist ei jätaks plaanitud tegevust vahele. Klassivälise tegevuse digitaalse autoriseerimise ja väärtustasude kogumisega tegeletakse samuti praktiliselt ja kiiresti.

2 õpilase sooritust saab lapsevanematele saata aruannete kaudu ClassAppis – Foto: Disclosure / ClassApp

Ă•pilaste sooritusi saab lapsevanematele saata aruannete kaudu ClassAppis – Foto: Disclosure / ClassApp

Laste koolitulemuste jälgimine on ĂĽks teenuse pakutavatest eelistest. See tööriistafunktsioon võimaldab vanematel kodutööde kohta teada saada ja vahetusi õppida ning kui koolitust pole, saab neist rakenduse kaudu teavitada. Sõnumeid saab saata e-posti, mobiili ja veebi kaudu. Ametlikes Google Play ja App Store’ides saab ClassAppi alla laadida tasuta. Platvorm nõuab parooli ja kuni selle genereerimiseni saadetakse iga kord kood.

Kuidas teada saada, mida Google minu kohta teab? Vaadake TechTudo foorumit.

Google'i abimees: neli kurioosumit tarkvara kohta

Google’i abimees: neli kurioosumit tarkvara kohta

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH