Tutvuge UbuntuQt-ga (Ubuntu + LXQt)

Lisaks mõnele ametlikule liidesevalikule on Ubuntu ka projektid, mille on loonud ja loonud inimesed, kes kasutavad oma vabadust tasuta tarkvaraga, luues oma lahendused, nii et mõned huvitavad testprojektid lõpevad, täna saate tutvuda UbuntuQt projektiga.

Avaldasin hiljuti Diolinuxi YouTube’i kanalil video, mis näitab Lubuntu LXQt liidesega, Mis peaks olema järgmine ametlik sĂĽsteemiliides. Mõned kasutajad, kellele meeldivad LXQt ja Ubuntu, kuid tunnevad vajadust täiendavate “tehingute” järele, lõid mitteametliku projekti nimega UbuntuQt, mis on selle graafilise liidese ning kohandatud teemade ja rakendustega sĂĽsteemi kujunduse parandamiseks Ubuntu.

UbuntuQt

Projekti eesmärk on nüüd pakkuda Ubuntu kasutajatele keskkonda LXQt, kuna Lubuntu alles testib liidest, ISO-l on ainult 64-bitine versioon ja kõik, kes vajavad süsteemi tuge, saavad sellele lehele juurde pääseda.

Kui leiate mõne huvitava idee ja soovite projekti alla laadida, testida või sellega seotud olla, laadige see otse alla ja torrenti link saadaval siin, koos lisateabega.

Järgmine!