Tutvuge ĂĽhe Brasiilia rakendusega, mis ĂĽhildub Apple Watchiga

Rahahooldus

Eelmisel nädalal hakkasid App Store’is ilmuma mitmed Apple Watchile kohandatud rakendused. Kuid see privileeg on mõeldud ainult mõnele ettevõtte poolt kutsutud arendajale, kes suudab oma rakenduse edastada kiiremini, teistest varem. Täna hakkas Apple teistele arendajatele e-kirju saatma, öeldes, et nĂĽĂĽd saavad kõik hakata oma taotlusi kinnitamiseks esitama.

Seda öeldes on mitu Brasiilia arendajat juba Apple’i kelladega oma kohandused ette valmistanud ja ĂĽks neist on ka Rahahooldus, autor StudioMoob.

Oleme siin rääkinud rahahooldusest; see on rakendus, mis aitab isiklike rahanduse juhtimisel, registreerib kõik teie sissetulekud ja kulud ning muudab teie raha haldamise lihtsamaks. Sel nädalal saatsid nad meile eelvaate selle versiooni tekkimisest, mis võimaldab teil lisada teavet otse läbi randme, ilma et peaksite iPhone’i taskust välja võtma.

RahahooldusRahahooldusrahahooldus

Ainus kahtlus on selles, mis see on numbriklaviatuur nii väikesel ekraanil kui kell on otstarbekas trükkida või mitte. Meie testides Moto 360-ga (millel on veidi suurem ekraan kui 42 mm Apple Watchil) osutus klaviatuuri liidese käsitsemine üsna keerukaks; kujutage ette väiksemas mudelis, 38 mm ekraaniga.

Kuidas see töötab, vaata videost:

Tutvuge selle lingi kaudu selle ja teiste selle arendaja rakendustega.