Tutvuge uue iPhone'i krediitkaarditeenusega Apple Cards Tootlikkus

Tutvuge uue iPhone'i krediitkaarditeenusega Apple Cards Tootlikkus

Apple teatas esmaspäeval (25) ettevõtte krediitkaardi Apple Card turuletoomisest. Saadaval iPhone'ile (iOS), see teenus töötab Walleti rakenduses ja kasutab virtuaalsetes ja füüsilistes ettevõtetes maksete tegemiseks Apple Pay. Tootja pakub ka toote füüsilist versiooni koos Mastercardi ribaga. Apple-kaardid hakkavad tegutsema Ameerika Ühendriikide suvel, juunis ja Brasiiliasse saabumise kohta pole prognoose.

Need, kes on huvitatud Apple Cardist, peavad esitama taotluse Walleti rakenduse kaudu. Apple väidab, et mõne minuti pärast on võimalik poodides, rakendustes või veebisaitidel poodida kogu maailmas. Selle rakenduse kaudu on lisaks tarbimisharjumuste aruannetele juurdepääs ka sellisele teabele nagu saldod ja kõik tehingukirjed – paljutõotav tööriist kulude haldamisel. Seda teenust toetatakse 24 tundi ööpäevas, igal nädalapäeval, rakenduse Sõnumid kaudu, mis on opsĂĽsteemi omapärane.

Konverentsil kuulutati välja Apple TV + voogesituse- ja krediitkaardid

Igal kolmel Apple'i kaardil on kulude haldamise aruanded. Foto: Divulgao / Apple

Apple'i kaardil on fotokulude haldamise aruanne: Divulgao / Apple

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Lisaks digitaalsele versioonile saavad kasutajad Mastercardi riba all taotleda füüsilist titaanist Apple'i kaarti, mille on välja andnud Goldman Sachs pank. Turvastrateegias ei kuvata kaardil numbrit, turvakoodi, aegumiskuupäeva ega allkirja. Sellele teabele peab ostmise ajal juurde pääsema rahakotis. Ettevõte annab iga süsteemi poolt tehtud tehingu jaoks identifitseerimiskoodi, et suurendada kasutaja kaitset ja vältida isikliku teabe lekkimist.

Kahel 3-st Apple'i kaardist on ka foto Mastercard-riba riba all fĂĽĂĽsiline versioon: Divulgao / Apple

Apple Cardil on ka fotoversiooni riba riba all fĂĽĂĽsiline versioon: Divulgao / Apple

Apple väidab, et Apple'i kaartidel ei ole aastatasusid, hilinenud makseid ega "ülekulu" tasusid. Kui kasutaja maksab vähem kui koguarve, lisandub ühekordne intress. Arvestuse hõlbustamiseks kuvatakse rahakotis vastavalt maksesummale hinnanguline makstav proportsionaalne maksumus.

Apple'i kaartidel kuvatakse ka soovitused "nutikateks" makseteks, mis aitab teil võlga kiiremini ära maksta, makstes vähem intresse. Kaardil on üks universaalne aegumiskuupäev, kuu viimane päev, kuid igal nädalal saab makseid ajastada ja meeldetuletusi aktiveerida.

Masinõppest (Masinõpe, inglise keeles), korraldab süsteem ostuaruanded ja identifitseerib need kui "Söök ja jook", "Shopping" ja "Meelelahutus". Suurimaid kulutusi kajastava graafiku lugemise hõlbustamiseks eristatakse iga piirkonda värvi järgi. Aruandes esitatakse kokkuvõte nädala- ja kuumaksetest ning Apple'i sõnul on nende eesmärk julgustada kasutajatele tervislikumat rahaelu.

Apple'i kaart näitab, kui palju kasutaja peab madalama intressimäära saamiseks maksma. Foto: Divulgao / Apple

Apple Cardi loomisel luuakse iPhone'is eksklusiivne number ja kõik ostud nõuavad lisaks dünaamilisele turvakoodile seda numbrit, mis genereeritakse nutitelefonis, kui kasutaja ostab loa. Nagu muude Apple Pay tehingute puhul, pean ka mina tasumiseks kasutama Face ID või Touch ID.

Seade kuvab teatised kõigi digitaalkaartidega tehtud ostude kohta. Apple Mapsi saab kasutada ka ebaharilike ostude tuvastamiseks või kasutaja nime ja asukoha sisestamiseks kasutajatele meelde tuletamiseks, kus ost tehti. Kahtlaste tehingute korral on võimalik Apple'iga ühe puudutusega ühendust võtta.

3 3-st Apple'i digitaalsetest kaartidest – tasuta fotokaardid: Divulgao / Apple

Digitaalsed kaardid Apple'i tasuta Apple'i fotod: Foto: Divulgao / Apple

Apple Card premeerib kasutajaid iga tehingu eest sularahas. See tähendab, et iga Apple Cardiga tehtud ostu korral tagastatakse kontojäägis kuni 3% tasutud summast. Seda summat saab kasutada uuteks ostudeks, sõpradele ülekandmiseks või kontole salvestamiseks.

Eeliseid saavad kliendid, kes ostavad Apple'i tooteid ja teenuseid, näiteks App Store, iTunes ja Apple.com. Nende jaoks auhindade väärtus suureneb ja ulatub 3% -ni ostuhinnast. Lisaks on kauplustes või välistel veebisaitidel ainult 2% ja füüsiliste kaartidega tehtud maksetel ainult 1%.

Mis on teie mobiili parim rakendus? Kommenteerige TechTudo foorumit.

iPhone XS, iPhone XS Max ja iPhone XR: Apple käivitab mobiili

iPhone XS, iPhone XS Max ja iPhone XR: Apple käivitab mobiili