Tutvuge Xiaomi elektrirattaga Himo H1, mis sobib ideaalselt seljakotti

Xiaomi toob alati turule diferentseeritud toote ja tõestab, et see ei ela ainult nutitelefonides, teatas ettevõte hiljuti keskmisele tarbijale valmistatud elektrirattast HIMO H1, millel pole sissepääsuhinda või nii kõrge hind. Sellel mootoril on kaks suurt esiletõstmist – asjaolu, et see on elektriline ja ka kokkupandav, on ettevõtte sõnul kokkupanduna A3-lehe suurune.

Algne hind oli 800 USA dollarit, selle korpus oli alumiiniumist ja see kaalus umbes 13 kg. Sellel on kolm režiimi, mopeedirežiim, elektrirežiim ja pedaalirežiim. Neile, kes on huvitatud suurest kiirusest, on see toote keskmes, see saavutab maksimaalse kiiruse 18km / h, 7,5Ah aku suudab 35km. Juba kujunduse järgi saadaval rohelise, halli, sinise, eriväljaandega Trafo.

Google soovib Androidi Linuxiga ühendada ja näidata PocoPhone F1-l töötavat kernelit

See tehti nii, et seda saaksid kasutada nii teismelised kui ka täiskasvanud, kuid kompaktse ja tagasihoidliku suuruse tõttu toetab see maksimaalselt 90 kg. Padi on mugava istme tagamiseks valmistatud silikoonist ja sellel on väike veekindel HD LED-ekraan.

Jalgratturite turvalisuse huvides on jalgratastel vajalikud märgistused, sealhulgas LED-tuled ees. Selle mootorratta mõõdud on 84 x 48 x 95 cm. Teie akut saab käsitsi vahetada ilma suuremate tüsistusteta ja maksimaalse laadimise saavutamine võib võtta kuni 4 tundi.

Xiaomi on viimase paari aasta jooksul tõestanud rohkem kui üks kord, et kuigi Xiaomi on oma nutitelefonide poolest tuntud, eriti sellistes riikides nagu Brasiilia ja India, on ta ka mitmetes nutitoodetes väga tugev, oma alambrändides on suur seadmete ökosüsteem. Lõputult pettumus ja uuendused kõige mitmekesisemate seadmete abil. See on ettevõtte strateegia alates selle loomisest, kui see oli idufirma, et saada rohkem teada oma ärimudeli kohta, lugedes ettevõtte ajalugu.

Via: Xiaomi Täna. [TagsToTranslate] elektriline jalgratas