contador gratis Skip to content

Tutvumisrakendustes peituvad kõige sagedamini töö ja vanus Sotsiaalmeedia

Tutvumisrakendustes peituvad kõige sagedamini töö ja vanus Sotsiaalmeedia

Tutvumisrakenduste kasutajad valetavad, et köita taotlejate tähelepanu ja tunduda atraktiivsemad. Selle paljastas tutvumisrakenduse The Inner Circle läbi viidud uuring. Uuringu kohaselt on kõige levinum valetamine seotud vanuse ja ametiga: 13,6% brasiillastest väidab, et nad on nooremad kui nad tegelikult on ja 13,4% väidavad, et neil on teistsugune töö kui neil.

Suhtlusring Kuulates umbes 3000 18–60-aastast brasiillast, et selgitada välja, milliseid valesid mehed ja naised veebipõhiste kohtingute ajal kõige sagedamini kasutavad. Küsitletuist 21,2% teatas valetamisest, kuna nad kartsid, et neist ei piisa tähelepanu saamiseks, samas kui 25,8% väitis, et nad kasutasid seda seadet atraktiivsemate inimeste huvi äratamiseks.

Kamasutra seksipositsioonid: kuidas kasutada rakendust suhete parandamiseks

Tutvumisrakendustes on kõige levinum töö ja vanus, uuringud näitavad Foto: Divulgao / Pond5Tutvumisrakendustes on kõige levinum töö ja vanus, uuringud näitavad Foto: Divulgao / Pond5

Tutvumisrakendustes on kõige levinum töö ja vanus, uuringud näitavad Foto: Divulgao / Pond5

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Küsimusele, mida nad teeksid, kui nad leiaksid, et keegi, kellega nad tutvusid, valetasid vallutamise ajal, ütlesid 80,8% kasutajatest, et nad andestavad sõltuvalt valest. Ülejäänud osas rikub see praktika aga kohtumise: 18,1% väitis, et lõpetavad sel juhul isiku kohtingud.

Uuring näitas ka, et teatud valesid ei sallitud hästi: 61,2% kasutajatest ei annaks armu inimesele, kellele meeldib nutta, kui ta ütleb, et tal pole lapsi, kui tegelikult isa või ema. Lisaks peab 38% vastanutest suitsetajaks mitteolemise valetamist vältimatuks suhtumiseks.

Kuid on vale arvata, et "väikesed valed" kaaluvad südametunnistust: 41,3% osalejatest ütles, et tunnistavad matši tõde vaid juhul, kui teema ilmub loomulikult, ja 21,5% ei ütle seda kunagi. Ainult 29,2% vastanutest ütlesid, et räägivad esimese kohtumise ajal tõtt.

Facebooki tutvumine: kuidas kasutada ja leida endale meeldivaid sõpru

Facebooki tutvumine: kuidas kasutada ja leida endale meeldivaid sõpru