contador gratis Skip to content

Tutvustatakse Samsung 4K Blu-Ray ja kvaliteetseid kõlareid

Tutvustatakse Samsung 4K Blu-Ray ja kvaliteetseid kõlareid

Blu-Ray mängija toetab HDR- ja Bluetooth-voogesitust; Kõlaril on Hi-Fi helikvaliteet

A Samsung teatas täna, 01.01., oma uusimast heli- ja videotoodetest kodukasutajatele. Uute asjade hulgas, mida esile tõsteti, on kõige rohkem 4K eraldusvõimet toetav Blu-Ray mängija, juhtmevabad kõlarid ja uus heliriba.

See uus tootesari, mis keerleb elegantse, lihtsa kujunduse ja erinevate seadmete suurema integreerituse vahel, peegeldab ettevõtte juhtimist sellel audiovisuaalse tehnoloogia turul enam kui kümme aastat.

"Selge, terava ja ümbritseva heli pakkumine on Samsungi jaoks väga oluline ning töötame pidevalt uute toodete väljatöötamise nimel, mis täiendavad kasutajakogemustÜtles Jurak Choi, Samsung Electronics'i asepresident. "Sel aastal keskendume audifilole, häälehuvilistele, kes soovivad ainulaadset ja lihtsat lahendust, mis mitte ainult ei vasta nende elustiilile, vaid pakub samal ajal võrratut kodust helielamust.

Esitletud uue liini tähelepanu keskpunktis on spetsiaalselt Samsungi jaoks mõeldud tehnoloogia, UHQ heli (Ülimalt kvaliteetne), mis võimaldab üksikasjalikku 32-bitist heli rikkalikult mis tahes allikast, mis pakub 8 kuni 24-bitist heli. Tootja sõnul on sellel tehnoloogial võimalus omaenda algoritmi abil suurendada 32-bitise väljundi jaoks madalamaid heliallikaid. heli. Kuidas UHQ audiotehnoloogia muudab 8-bitise kvaliteediga muusika muusikaks 32 bitti kaotusetaSee pole aga võimalik, kuid võib lõpptulemust parandada.

H7 juhtmevaba kõlar: 32-bitine UHQ helitehnoloogia ja elegantne disain

Esimene toode kuulutati ilusaks H7 juhtmevaba kõlar, mis pakub muljetavaldavat helikvaliteeti, lisatasu ja kasutajatele intuitiivne kogemus. See pakub ülalmainitud 32-bitist UHQ helitehnoloogiat koos bassivastusega, mis ulatub 35 Hz-ni.

Läikiv metallik viimistleb isegi kõige nõudlikumaid tarbijaid. Mudel on kompaktne ja retro välimusega ning võib olla teie kodukaunistuse iga ruumi keskpunkt.

Esitusnupud pakuvad intuitiivset elamust, kus kasutajad saavad mitte ainult helitugevust reguleerida, vaid ka valida oma teenuste lemmikmängude loendeid. voogesitatud valitud muusika.

Heliriba MS750: suurepärane heli ja segaduses keskkond

Uus MS750 heliriba esimene Samsung millel on subwoofer otse põhiseadmesse. Ka 32-bitise UHQ-heliga tagab MS750, et bassihelid oleksid selged ja tasakaalustatud, lõppedes samal ajal kodus kaosega, välistades mitme hajutatud kõlari kasutamise.

seda Heliriba mis on loodud teie teleriga sügava keelekümbluse ja koostöö tagamiseks. Seda saab lihtsa ühenduse abil oma telerisse installida. See tähendab seda heliriba ja telerit saab üheaegselt sisse lülitada, ühendades need lihtsalt näidatud toitekaabliga.

UHD Blu-ray-mängija, millel on traadita voogesituse tugi

seda UHD Blu-Ray M9500 mängija Bluetoothi ​​juhtmeta tugifunktsioonid ja nutikas kaugjuhtimispult Samsung UHD ökosüsteemi. See seade on optimeeritud HDR-i jaoks, et luua UHD-l (4K) parim vaatamiselamus.

Uue privaatkino mängija režiimi abil saab teleri heli edastada isiklikesse Bluetooth-peakomplektidesse, muutes teie kogemuse isikupärasemaks. Selle abil saate HDR- ja 4K-kvaliteediga sisu igal ajal vaadata, häirimata kedagi teie läheduses.

Lisaks reguleerib Samsungi uus UHD Blu-ray-mängija teleri ekraani ja heli automaatselt parimal tasemel, analüüsides parajasti esitatava sisu allikat, näiteks HDR, Atmos või DTS-X. See tähendab, et saate soovitud sisu nautida ilma oma teleri- või helisätteid muutmata.

Muud pleieri lisandmoodulid hõlmavad paremat mobiilset integratsiooni, andes kasutajatele paindlikkuse vaadata oma nutitelefonides Blu-Ray tiitleid. Mobiilseadmete 360-kraadise funktsiooni abil saate M9500 kaudu vaadata 360-kraadiseid fotosid ja videoid mis tahes teleris.

Samsung ei ole hinda ega toote avaldamiskuupäeva avaldanud, kuid ütles, et see määrab peagi, milline mudel Brasiilias saadaval on.