Tweetside muutmine on tabelis hüpotees, kuid seda tuleb hästi rakendada, ütleb Jack Dorsey

Sel esmaspäeval küsiti Twitteri tegevjuhilt India Tehnoloogiainstituudi loengus palju rääkimist funktsioonist, mis võimaldab selle suhtlusvõrgustiku kasutajatel avaldatud säutse redigeerida. Kuulujutud on vanad, internetikasutajate tahe veelgi suurem, kuid Jack Dorsey ei kiirusta internetti rahuldama. Platvormiomanike jaoks on oluline veenduda, et see variant on välja töötatud parimal võimalikul viisil, et see ei põhjustaks tõsisemaid vigu.

“Nupust” redigeerimine “kuuldes ei pea me pöörama tähelepanu sellele, mida inimesed meilt kĂĽsivad, vaid juhtudel, kui seda saab kasutada,” ĂĽtles ta. “Mis probleem selle asja taga on? Tõde on see, et paljud inimesed tahavad oma säutse muuta, et nad saaksid Twitteris tehtud väikesed vead parandada. Need inimesed ei taha halbu pilte postitada. Ja see on palju saavutatavam, kui lubada kõigil kõiki oma säutse valimatult redigeerida, ”võtab Dorsey kokku.

Tegevjuhi kommentaarides loobuti ideest, et valikud on laual, kuid selgitati ka seda, et kuigi neid kaalutakse, ei kasutata seda funktsiooni kuidagi välja. LĂĽhidalt öeldes ei taha ettevõte lubada, et säutse muudetakse nii, et nende tähendus muutub. Kujutage ette olukorda, kus kasutaja kirjutab mingi tähendusega kommentaari, pannes mitu inimest seda jagama. Hiljem säutsu redigeeriti ja sõnumi tähendus muutus täpselt vastupidiseks originaalile, muutes kõigi säutsu jagavate inimeste profiilid, mis on nĂĽĂĽd vitriiniks sõnumite laiendamiseks, mis on vastuolus nende usutava sõnumiga. “See on see, mida me tahame vältida,” ĂĽtles Dorsey.

Selle võimaluse lahendamiseks on tabelis mitu lahendust, näiteks märkmete muutmine, mis võivad redigeerimisel ilmuda säutsu külge ja näidata, kuidas teksti on muudetud. “Juba mõnda aega oleme kaalunud toimetamise hüpoteesi […] aga me ei saa seda kiirustada. Me ei saa sponsoreerida süsteemi, mis välistab kommentaarid avalikest registritest, sest minu arvates on nende säilitamine meie jaoks väga oluline, ”lõpetas Twitteri tegevdirektor.