Twitch Chat: vaadake viipasid platvormivestlustes kasutamiseks

Twitch TV on voogesitusplatvorm, mis on saadaval arvutile ja veebis ning allalaadimiseks Android-telefonidele ja iPhone’idele (iOS). Igal platvormi kanalil on vestlus, kus kasutajad saavad otseĂĽlekande ajal vestelda. Kanaliomanikel ja moderaatoritel on juurdepääs mitmele käsule, mis hõlbustavad vestluste jälgimist otseĂĽlekannete ajal. Peale selle saavad tavakasutajad kasutada ka vestluses mõningaid funktsioone. Siin on Twitch TV peamised vestluskäsklused.

Twitch TV: kuidas sisselogimiseks konto parooli taastada

1-l neljast Twitch-TV kasutajal on vestluses juurdepääs mitmele käsule – Foto: Disclosure / Twitch TV

Twitch TV kasutajatel on vestluses juurdepääs mitmele käsule – Foto: Disclosure / Twitch TV

Kas soovite osta mänge, konsoole ja arvuteid soodushindadega? Leidke TechTudo võrdlus

Oluline on mainida, et käskude loend on ulatuslik ja seda saab täielikult kontrollida platvormi tugiveebisaidil (https://help.twitch.tv/s/article/chat-commands).

  • / modifikatsioonid: See käsk näitab kanali kõigi moderaatorite loendit. KĂĽsimustega vaadatava kanali reeglite kohta on oluline pöörduda otse moderaatori poole.
  • / blokeerida: selle käsuga saate blokeerida vestluses mis tahes kanali kasutaja. Seetõttu ei kuvata enam kõiki selle kasutaja sõnumeid teie vestlustes. Samuti ei saa blokeeritud kasutajad teile enam privaatsõnumeid saata.
  • / w: selle käsu abil saate privaatsõnumi saata igale kasutajale vestluses. Sisestage lihtsalt vestluses käsk, sisestage tĂĽhikutega eraldatud kasutajanimi ja sõnum, mille soovite saata.
2/4 Command kuvab vestlusliinis olevad moderaatorid – Foto: Reproduction / Cleiton Madruga

Käsk kuvab moderaatorid, mis on praegu vestlusliinil – Foto: Reproduction / Cleiton Madruga

  • / aeg on otsa saanud: selle käsuga peatab moderaator kasutaja lĂĽhikeseks ajaks. Selle kasutamiseks tippige käsk ja kirjutage selle kõrval kasutajanimi. Vaikimisi ooteaeg on 10 minutit, kuid seda saab muuta, sisestades edasilĂĽkkamiseks kasutajanime kõrvale aja (sekundites).
  • / keeld: Selle käsu kasutamisel saavad moderaatorid kelleltki kanali jäädavalt keelata, eelistatavalt tõsisemate rikkumiste sooritanud kasutajatele. Sisestage käsk ja sisestage kasutajanimi, mille soovite järgmiseks keelata.
  • / aeglane: Selle käsuga saavad moderaatorid piirata seda, mitu korda kasutaja saab vestluses sõnumeid saata. Seda kasutatakse enamasti kanalites, kus on palju vaatajaid. Selle kasutamiseks sisestage käsk ja sisestage sekundite arv, mida kasutaja peab enne uue sõnumi saatmist ootama.
3/4 Kasutajanime kõrval olev ikoon määrab kasutaja võimsuse. Moderaatoril on roheline ikoon – Foto: Disclosure / Twitch TV

Kasutajanime kõrval olev ikoon määrab kasutaja võimsuse. Moderaatoril on roheline ikoon – Foto: Disclosure / Twitch TV

  • / mod: Selle käsuga saab voogesitaja kanali kasutajale määrata moderaatori oleku. Kirjutage lihtsalt käsu juurde kasutajanimi.
  • / raid: Võite tormata teisele kanalile. Käsu juurde peate sisestama kanali nime. Pärast kõigi teie edastuses olevate kasutajate kinnitamist saadetakse käsku sisestatud kanalile.
  • / reklaam: See on tellimus reklaamide saatmiseks ĂĽlekande ajal. Reklaam on Twitch TV ĂĽks rahaks tegemise vorme. Saate valida kaubandusliku kestuse, mis võib olla 30, 60, 90, 120, 150 ja 180 sekundit, mis on vajalik käsu kõrval olevate sekundite arvu sisestamiseks.
4/4 Käsu / haaranguga saate oma vaatajad teisele kanalile saata – Foto: Avalikustamine / Twitch TV

Käsu / haaranguga saate oma vaatajaid teisele kanalile saata – Foto: Avalikustamine / Twitch TV