Twitch on Apple TV-ga ametlikult jõudnud uue rakendusega, mis on endiselt beetaversioonis

Kasutaja Tõmblema Apple TV, rõõmustage: ametlik rakendus Voogesitus otsevideo teel!

Erinevalt iOS-i ja macOS-i rakendustest, mis on juba mõnda aega olnud, soovivad kasutajad oma lemmikkanaleid jälgida digiboks Apple peaks seda tegema selliste kolmandate osapoolte rakenduste jaoks nagu Twitchy, kuid see on muutumas.

Uus Twitchi rakendus tvOS-i jaoks pakub samu funktsioone, mis on leitud nii mobiil- kui ka töölauaversioonides, võimaldades kasutajatel vaadata otseülekandeid ja tellitavaid videoid ning osaleda reaalajas vestlustes.

Asjatundmatute jaoks korraldab Twitch ka mitmeid täiendavaid saateid, sealhulgas Neljapäeva õhtu NFL-i mängud, Ameerika jalgpall – nii et see uudis ei pruugi ilmtingimata olla mängumängija Tööl.

Praegu on Twitchi rakendus Apple TV jaoks beetaversioonis saadaval Apple’i testimisplatvormil. Selle allalaadimiseks peate installima rakenduse TestFlight iPhone’i (millel on sama Apple TV ID) ja selle lingi kaudu rakendus alla laadima. Seejärel käivitage Apple TV-st rakendus TestFlight ja installige selle kasutamiseks rakenduse beetaversioon.

Puudub teave selle kohta, millal uus rakendus Twitch kõigi Apple TV kasutajate jaoks ametlikult käivitatakse; aga mida rohkem kasutajaid platvormi testib, seda kiiremini lahendatakse vead ja rakendus on levitamiseks valmis. Twitch on saadaval ka Windows PC, Fire TV (Amazon), PlayStation 4, Xbox One, Nvidia Shield ja Google Chromecast.


Apple TV 4K

Apple TV 4K

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 1169,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 108,25Käivitatud: September 2017 (5. põlvkond)

Nupp - osta kohe

AppleInsideri kaudu