Twitter ei loe enam 140-kohalise tähemärgipiiranguga fotosid, videoid ja GIF-e

Millal Indoneesia ilmub, teeb ta teile ruumi, et kirjutada mida iganes soovite, kui see ei ületa 140 tähemärki. Okei, see on mängu reegel, kuid probleem on selles, et see sisaldab kõike, isegi @nime nimi ja teie postitatud fotosid, mis on kuidagi tüütu. Õnneks see muutus.

Pärast paljutõotavaid muudatusi teatas Twitter esmaspäeval (19), et alates tänasest ei kuulu kõik sõnumites sisalduvad videod, fotod ja GIF-id 140 tähemärgi piirangusse. See tähendab, et saate rohkem kirjutada, muretsemata postitatava meedia pärast. Samuti ei lähe arvesse tsitaatide retweetid.

See on reaktsioon teistele sotsiaalsetele võrgustikele. Twitter peab olema kaasaegsem, et pöörduda enamiku uute kasutajate poole, kes tunnevad esialgu piirangute arvu suhtes ebamugavust ja loobuvad mõne aja pärast. Ühe algse funktsiooni säilitamine on okei, mis piirab kirjutamise mahtu, kuid pole mingit põhjust lisada fotosid ja GIF-e sellele kontole. See muudatus on väga tervitatav ja loodame siiski, et lähitulevikus lakkavad ka linkide loendamine.

Twitteri kaudu