Twitter for iOS tagastab kronoloogilise ajaskaala; Uudiseid saavad ka Instagram, Darkroom ja Launch Center Pro

Populaarsete rakenduste jaoks on hiljuti saabunud mõned huvitavad värskendused Rakenduste pood – sisaldab kauaoodatud muudatusi konkreetse lindude sotsiaalse võrgustiku kõigi kasutajate jaoks. Kas peaksime seda kõike nägema?

Indoneesia


Twitteri rakenduse ikoon

Traditsioonilised võrgu kasutajad 140 280 tähemärki, ma värisen: Indoneesia teatas oma tagasitulekust kronoloogiline ajaskaala.

Uus iOS-is! Alates tänasest võite viimase või kõige olulisema vahel vahetamiseks puudutada nuppu ✨ säutsud oma ajaskaalal. Varsti Androidi juurde.

Funktsioon – õigemini tagasipöördumine – on ĂĽks peamisi Twitteri kasutajate taotlusi sellest ajast, kui võrk hakkas algoritmi abil teda kõige rohkem huvitavaid postitusi ära arvama ja neid kõigepealt ajaskaalal näitama. NĂĽĂĽd on teil võimalus kronoloogilises järjekorras naasta traditsioonilise vaate juurde.

Androidis või platvormi peamisel veebisaidil ilmuva funktsiooni kohta pole veel prognoose, kuid see on lisatud iOS-i viimasesse Twitteri värskendusse.

Instagram


Instagrami rakenduse ikoon

Teine võrk, kus kasutajad soovivad kiiresti võidetud postituste kronoloogilist ĂĽlevaadet … mõned muud asjad, kuid mitte seda konkreetselt. ?

Esimene uudsus on dünaamilisem viis publikuga suhtlemiseks eluvool või, kui olete teisest küljest, inimestega, kes teevad reaalajas videoid. Võimalik on esitada küsimusi (via kleebis asjakohane) kasutajatele, kes seda teevad Voogesitus ja nad saavad neile vastamiseks lisada otsekuvale küsimusi.

Peale selle võivad uued funktsioonid olla õnnistuseks kõigile soovijatele muusikasoovitused: nĂĽĂĽd on võimalik vastata a kleebis kĂĽsimused teie teegi lauludega. Muusikaikoon on saadaval, kui kasutate sobivat kleebist ja näete (ja kuulete) loendis oma sõprade vastuseid samamoodi nagu tekstisuhtlus, samuti saate jagada nende avaldatud lemmiklaule – kaamera InstagramIsegi saate valitud efekti sĂĽnkroonimiseks uued efektid.

Kude lisab ka uut tüüpi liimi Lugu: A loendur võimaldab teil märkida, mitu päeva, tundi ja minutit on jäänud mõne olulise sündmuse jaoks teie elus. Teie sõbrad saavad jälgida loendurit (mis annab neile aegade saabumisel meeldetuletuse) või paljundada kleebist ise Lugu.

Instagrami uusim versioon (75.0) iOS-ile on nĂĽĂĽd saadaval App Store’is ja toob ka varem välja kuulutatud kõneposti funktsiooni OtseĂĽlekanne. Seotud märkusega on see mingil põhjusel ka iPhone XS Max ja XR ekraanide jaoks “mitte sobiv”:

Nüüd tean, et see pole mitte ainult mina: iOS-i jaoks mõeldud Instagrami pole viimases värskenduses (75.0) iPhone XS Maxi ekraani (ja võib-olla ka iPhone XR-i jaoks) optimeeritud.

Allpool võrdlen oma naise XS Maxi töötavat versiooni 74.0 minu XS Maxiga, mis töötab rakenduse versiooniga 75.0. Pöörake tähelepanu palli kaugusele Lugu ülal.

Mis on …

Pime tuba


Darkroomi rakenduse ikoon: fotode ja videote muutmine

Populaarne iOS-i fototöötlusrakendus võitis täna suurima värskenduse pärast 2015. aastal käivitamist. Versiooniga 4.0 Pime tuba lõpuks jõudis toeks iPad. Vähe sellest: arendaja Bergen Co. väidab, et on ehitanud Apple’i tahvelarvutite jaoks parima fototöötluse.

Rakenduse uus versioon toob iPadi lisamise toetatud seadmena mitmeid eeliseid, näiteks klaviatuuri otseteede tugi, jagatud ekraan, reageeriv liides (mis kohandub mis tahes suunaga) ja mitmed muud tahvelarvutite eksklusiivsed funktsioonid.

Lisaks on meil täielik sĂĽnkroonimine iCloudi fototeegiga, kiired filtrid, juhuslikud liidese muudatused ja mitmete käskude täiustused – näiteks filtrite kopeerimisel ja kleepimisel austatakse nende piltide tugevuse väärtusi. Samuti on paranenud rakenduse ĂĽldilme, täpsemad nupud ja valikud on paigutatud intuitiivsemalt.

Darkroom on saadaval App Store’is tasuta ning rakendusesiseste ostude jaoks saab osta mitmesuguseid tööriistapakette ja filtreid, mis jäävad vahemikku 8–38 R $.

Käivitage Pro Center


Käivitage rakenduse Center Pro ikoon

Need on rakendused, millest paljud inimesed ei tea, kuid muudavad iPhone’i kasutajate elu lihtsamaks: Käivitage Pro Center seadistage ekraanile mitu kiiret toimingut, mis põhinevad mitme muu rakenduse ja teenusega integreerimisel. Täna on rakendus saanud värskenduse, mis toob kaasa mitu uut funktsiooni.

Launch Center Pro 3.0 abil saate lisada toiminguid NFC päästikute põhjal – iPhone XS, XS Max ja XR puhul toimub see aktiveerimine olenemata sellest, kas rakendus on avatud või mitte; teistel tehnoloogiaga mudelitel (alates iPhone 7-st) peab käskluste toimimiseks rakendus olema aktiivne.

Lisaks pakub värskendus tuge teemadele (näiteks tume reĹľiim), täpsemate toimingute ajastamise funktsiooni, tuge Siri otseteedele häältoimingute aktiveerimiseks ja palju muud. Lõpuks on rakenduse iPadi versioon lõpetatud – iPhone’i rakendus on nĂĽĂĽd universaalne, see töötab ka Apple’i tahvelarvutites.

Launch Center Pro on saadaval tasuta App Store’is, koos mõne rakendusesisese ostuga, mis avab teatud funktsioonid (näiteks NFC-päästikute tugi) igaveseks või aktiveerib tellimuse, mis annab teile juurdepääsu kõigile tööriistadele määratud aja jooksul; näiteks ĂĽheaastane tellimus maksab R $ 37, samas kui ĂĽhe NFC avamine maksab R $ 19.

Automaatne uni


Rakenduse AutoSleep ikoon.  Jälgi oma und.

Lõpuks jõuab iPhone’i ja Apple Watchi unereĹľiim versioonile 6.0 paljude uute asjadega – alustades uuest lihtsustatud disainist ning nutitelefonide ja kellade intuitiivsema kasutamisega.

Uus versioon Automaatne uni see toetab ka Siri otseteid ja otseteede rakendust, samuti uusi funktsioone, nagu igapäevane unereiting, mis põhineb HRV-l (südame löögisageduse muutlikkus) ja Sleep Bank, mis näitab, kas kasutate öiste harjumustega krediiti või deebet. Lisatud on ka uus unetervist ja hügieeni käsitlev jaotis.