Twitter “kopeerib” Facebooki ja Google’i ning keelab krĂĽptorahasse reklaamimise

Uudised, esitanud Sky News, tuli pärast seda, kui Facebook ja Google teatasid, et keelavad oma platvormidel krüptoraha reklaamimise, et eemaldada reguleerimata või spekulatiivsete finantstoodete reklaamid.

Kuid Twitter ei ole veel kinnitanud uut sammu, mis võib väljaande sõnul ka mõne erandiga keelata krüptoraha vahetamise reklaamid, mis jõustuvad kahe nädala pärast.

Sotsiaalvõrgustikus on loodud mitu võltskontot, mis lubavad krüptorahas hüvesid, kusjuures viimane ohver on Elon Musk.

Tuletame meelde, et vastusena säutsule Falcon 9 käivitamise kohta, mis viis kaks testisatelliiti lairiba internetti, kahtlustatakse Tesla ĂĽlemust kuulutas välja 5000 ETH pakkumise “tähistamiseks”.

Kuid selline pettus pole esimene kord. Ka eelmise aasta lõpus annetab Litecoini (LTC) looja Charlie Lee 180 LTC-d. “Päris” Lee kasutab pettuste paljastamiseks sotsiaalseid võrgustikke.

krĂĽpto tek “data-title =” krĂĽpto tek – Twitter “kopeerib” Facebooki ja Google’i ning keelab reklaamid krĂĽptorahasse – SAPO Tek “> krĂĽptotek

Nende toimingute kinnitamiseks ĂĽhendab Twitter jõud Facebooki ja Google’iga, kes on samuti otsustanud digitaalse valuuta jaoks tõkked kehtestada.

Jaanuaris keelas Mark Zuckerbergi sotsiaalvõrgustik kõik krüptorahas olevad reklaamid, kuna neid „seostati sageli ebaõiglase või petliku reklaamiga”.

“On palju ettevõtteid, kes reklaamivad binaarsete optsioonide, ICO-de ja krĂĽptovaluutade kohta, mis ei tööta heas usus,” selgitas Facebooki tootedirektor Rob Leathern suhtlemine.

Google tegi ka selle otsuse, mis jõustub juunis ja mida laiendatakse ka YouTube’ile.

Tehnoloogiagigant väidab, et töötab selle nimel, et “kaitsta reklaamiökosĂĽsteemi” ja hoida ära uusi petuskeeme, mis võivad tuleneda kasutajate ja tarbijate meetodite arengust, et kaitsta neid muudatusi kui klientide kaitsemeetodite täiustusi.

Krüptorahad on oma digitaalse olemuse tõttu murettekitavad valitsusasutustele vastutab finantstehingute reguleerimise eest maailmas. Asjaolu, et need valuutad, sealhulgas Bitcoin ja Ethereum, ei ole keskpankade ega riiklike ametiasutuste poolt tagatud ega ole seaduslik maksevahend, tähendab, et need ei ole hõlmatud materiaalse varaga ega ole reguleeritud. Euroopa tasandil.