RAÄŚUNALNIK

Twitter #music: sotsiaalsete avastuste jõud

Twitter teatab ametlikult Twitterist #music on rohkem kui teada, see on teenus, mis võimaldab teil konkreetse kasutajakontaktide võrgustiku jälgijate ja soovituste põhjal leida laule ja esitajaid. Uus funktsionaalsus on saadaval nii veebiversioonis kui ka iOS-is.

Soovitusmootor soovitab ka lugusid, olenevalt esitajast, või laule, mis on populaarsed kõigi sotsiaalse platvormi ülemaailmsete kasutajate jaoks. Lisaks soovitamisele võimaldab see rakendus teil voogude voogedastust ka rakendusest #music.

Twitteri ökosĂĽsteemi uus tööriist võimaldab ĂĽhendust iTunes’i teenusega – definitsiooni järgi – Spotify ja Rdio, millest on võimalik teha osalisi või täielikke lugude reprodutseerimisi, sõltuvalt sellest, millist tĂĽĂĽpi konto neil on.

Teenus Twitter #music on jagatud neljaks vaheleheks: populaarne, esiletõstetud, soovitatav ja praegu mängitav. Kaks viimast kategooriat on need, mis pakuvad maitse ja lähimate kontaktide valiku põhjal ettepanekuid.

Twitteri muusika

Praegu saavad Androidi kasutajad teenuseid proovida ainult veebis. Arvestades partnerlust, mida Twitteril on Appleiga olnud pärast iOS 5 käivitamist, pole üllatav, et Apple Cooki ja Twitteri juhid Tim Cook ning Dick Costolo on nõustunud teenuse ajutise eksklusiivsusega.

See rakendus käivitatakse eelmisel reedel, 13. aprillil, kuna paljud meediumid on edasi arenenud, kuid Twitter pakub lõpuks ainult teenuse mittetoimivat lehte. Nädalavahetusel on #music saadaval piiratud artistide rühmale ja täna, 18. aprillil, on see saadaval USA-s, Kanadas, Suurbritannias, Iirimaal, Uus-Meremaal ja Austraalias.

TeK proovis veebiversiooni ja suutis end autentida, kuid muusikasoovitusi ei tehtud.

Twitteri muusika

Twitter lubab teenust laiendada veel paljudesse riikidesse ja on taganud, et arendatakse Androidile mõeldud rakendusi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH