Twitter: nüüd saab päevas olla ainult 400 „jälgijat“

Twitter: nüüd saab päevas olla ainult 400 „jälgijat“

Twitter jätkab meetmete kehtestamist rämpsposti vähendamiseks ning võltskontode ja robotite sotsiaalsete võrgustike reklaami ja võltsuudiste jaoks kasutamise vältimiseks. Sellisel juhul piirduvad kasutajad nüüdsest lubatud 1000 asemel iga päev 400 uue liikme jälgimisega.

Engadgeti sotsiaalvõrgustiku esindaja avalduse kohaselt on see samm osa tema kohustusest muuta veebiruum tervislikumaks. Ettevõte jõudis järeldusele, et kõrgete päevatasude pakkumine selle eest, kui mitu korda kasutajad saavad sellele rämpspostile kaasa aidata, või kui sotsiaalvõrgustik, viitavad viidete järgijad. See on jälgimis- ja seejärel jälgimisprotsess, mis köidab kasutaja tähelepanu, et ta saaks teie kanalit jälgida.

Twitteri abilehel selgitab see, et jälgijate arvu vähendamine 400-ni ei kehti kinnitatud kontode kohta. See hoiab 1000 “järgimist” päevas. Lisaks päevalimiidile on rämpsposti vältimiseks mõned täiendavad kriteeriumid. Iga Twitteri konto on piiratud veel 5000 konto jälgimisega. Saate rohkem “jälgida” anda ainult siis, kui teil on rohkem kliente. See summa on iga konto jaoks erinev ja arvutatakse automaatselt jälgijate ja jälgijate vahelise suhte alusel.