contador gratis Saltar al contenido

Twitter paljastas plaanid mitteaktiivsed kontod kustutada ja pärast kaebusi loobuda | Sotsiaalmeedia

Twitter väidab, et jagab kasutaja andmeid ilma loata Sotsiaalmeedia

Twitter teatas eelmisel teisipäeval (26), et neil on plaan hakata kustutama mitteaktiivseid kontosid, mida pole salvestatud. Suhtlusvõrgustike avaldatud teabe kohaselt tuleks kasutajaid, kes pole üle kuue kuu sisse loginud, e-posti teel teavitada, et nende kasutajanimesid ja profiile saab kustutada. Esialgse hinnangu kohaselt jõustub samm 11. detsembril, kuid kasutaja kaebab ettevõttele, kes otsustas otsuse läbi vaadata.

LUGEGE: edukas Twitteri funktsioon võib koguda võltsuudiseid

Möödunud kolmapäeval vabandas Twitter ja teatas, et kohalike privaatsuseeskirjade tõttu juhtub see Euroopa Liidus alles ja selleks on uus tähtaeg. Kasutajate üks suurimaid muresid on seotud surnud inimeste kontodega. Sel puhul kinnitas ettevõte, et nad otsivad alternatiive ja keegi ei kustuta nende kontot enne, kui Twitter on lahenduse leidnud.

Twitter kustutab passiivsed kontod; mõista fotosid: Helito Beggiora / TechTudoTwitter kustutab passiivsed kontod; mõista fotosid: Helito Beggiora / TechTudo

Twitter kustutab passiivsed kontod; mõista fotosid: Helito Beggiora / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Algselt on miniblogide eesmärk vabastada uute liikmete kasutajanimi ja vältida passiivsete kontode häkkimist. "Püüame puhastada passiivseid kontosid ja esitada täpsemat ja usaldusväärsemat teavet, mida inimesed saavad usaldada. Üks osa sellest ettevõtmisest on julgustada inimesi konto registreerimisel aktiivselt Twitterisse sisenema ja seda kasutama," ütles ettevõtte esindaja veebisaidil. Verge tehnoloogia.

Selle tulemusel otsustas sait kustutada mitteaktiivse konto enam kui kuueks kuuks. Kasutajaid teavitatakse e-posti teel ja kustutamise vältimiseks ei pea nad midagi piiksuma. Suunis on Twitterisse sisse logida ainult 11. detsembrini, et tagada kasutajanimede hooldus. Mitmetele inimestele saadetud hoiatusmeilis teatati sotsiaalvõrgustikus: "Twitteri kasutamise jätkamiseks peate praegusel ajal nõustuma tingimustega, privaatsuseeskirjade ja küpsiste kasutamisega. See võimaldab teil mitte ainult teha parimat otsust meiega jagatava teabe osas. , vaid jätkake ka oma Twitteri konto kasutamist, kuid kõigepealt peate enne 11. detsembrit 2019. aastal sisse logima ja järgima ekraanil kuvatavaid juhiseid. Muidu kustutatakse teie konto Twitterist. "

Vahetult pärast plaani avaldamist kurtsid mõned inimesed, et kolimine ei puuduta mitte ainult neid, kes Twitterist lahkusid, vaid ka surnud kasutajate kontosid. Praegu pole sotsiaalvõrgustikel vahendeid surnud inimese profiili muutmiseks hoiatuseks, nagu Facebook on seda lubanud.

Seetõttu naasis sotsiaalvõrgustik pärast otsust, selgitades, et uudsus kehtib esialgu ainult Euroopa Liidu riikides. Lisaks lubab Twitter luua viis nende kontode meeldejätmiseks ja tagab, et ühtegi neist ei kustutata enne, kui see lahendus on tehtud. Lõpuks lõpeb mikroblog vabandusega: "Vabandame tekkinud segaduse ja mure pärast ning edastame teile jätkuvalt teavet."

Kuidas taastada peatatud Twitteri konto? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Twitter: vaadake uudishimu suhtlusvõrgustike osas

Twitter: vaadake uudishimu suhtlusvõrgustike osas