Twitter paljastas plaanid passiivsed kontod kustutada ja loobus pärast kaebusi

Twitter teatas eelmisel teisipäeval (26), et kavatseb hakata registreerimata passiivseid kontosid kustutama. Sotsiaalvõrgustiku avaldatud teabe kohaselt tuleb kasutajaid, kes pole enam kui kuus kuud sisse loginud, e-posti teel teavitada, et nende kasutajanime ja profiili saab kustutada. Esialgsete prognooside kohaselt hakkasid meetmed jõustuma 11. detsembril, kuid kasutajad esitasid kaebuse ettevõttele, kes otsustas otsuse üle vaadata.

LOE: Edukas Twitteri funktsioon võib võltsuudiseid siduda

Eelmisel kolmapäeval vabandas Twitter ja ütles, et kohalike privaatsuseeskirjade tõttu toimitakse ainult Euroopa Liidus ja tuleb uus tähtaeg. Kasutajate üks suurimaid muresid on surnud inimese konto. Sellistel juhtudel kinnitab ettevõte, et nad otsivad alternatiive ja keegi ei kustuta kontot enne, kui Twitter lahenduse leiab.

1 ĂĽhes Twitter kustutab passiivsed kontod; sain – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Twitter kustutab passiivsed kontod; sain – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Esialgu oli miniblogi eesmärk uute liikmete kasutajanimed välja anda ja passiivsete kontode häkkimine ära hoida. „Töötame passiivsete kontode tühjendamise nimel ja esitame täpsemat ja usaldusväärsemat teavet, mida inimesed saavad usaldada. Osa sellest pingutusest on julgustada inimesi kontodele registreerumisel aktiivselt sisse logima ja Twitterit kasutama, ”ütles ettevõtte esindaja veebisaidil. Verge tehnoloogia.

Selle tulemusena otsustas sait eemaldada passiivsed kontod enam kui kuueks kuuks. Kasutajat teavitatakse sellest e-posti teel ja kustutamise vältimiseks ei pea ta midagi piiksuma. Juhised on mõeldud ainult Twitterisse sisselogimiseks kuni 11. detsembrini, et tagada kasutajanime hooldus. Mitmele inimesele saadetud hoiatusmeilis ĂĽtles sotsiaalvõrgustik: „Twitteri kasutamise jätkamiseks peate nõustuma kehtivate tingimuste, privaatsuseeskirjade ja kĂĽpsiste kasutamisega. See võimaldab teil mitte ainult teha parimaid otsuseid meiega jagatud teabe kohta, vaid ka jätkata oma Twitteri konto kasutamist, kuid kõigepealt peate enne 11. detsembrit 2019 sisse logima ja järgima ekraanil kuvatavaid juhiseid. Vastasel juhul kustutatakse teie konto Indoneesiast. ”

Varsti pärast plaani avalikustamist kurtsid mõned, et see samm mõjutab mitte ainult neid, kes Twitterist lahkusid, vaid ka surnud kasutajate kontosid. Praegu pole sotsiaalvõrgustikul võimalust muuta surnud inimese profiili hoiatuseks, nagu Facebook lubab.

Seetõttu on otsuse taga tagasi sotsiaalvõrgustik, selgitades, et uudsus kehtib esialgu ainult ELi riikides. Lisaks lubab Twitter luua viisi nende kontode meelde jätmiseks ja tagada, et ĂĽhtegi neist ei kustutataks enne, kui see lahendus on loodud. Lõpuks lõpeb mikroblog vabandusega: “Vabandame selle tekitatud segaduse ja mure pärast ning hoiame teid kursis.”

Kuidas peatatud Twitteri konto taastada? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Twitter: vaadake uudishimu sotsiaalvõrgustike vastu

Twitter: vaadake uudishimu sotsiaalvõrgustike vastu