Twitter pöördub MEO televisiooni poole

Meo tellijatel on n√ľ√ľd teleriekraanilt juurdep√§√§suks veel √ľks rakendus. Uus lahendus, mis viib Twitteri PT interaktiivsesse men√ľ√ľsse.

Nii on v√Ķimalik p√§√§seda Twitteris kasutaja isiklikule kontole juurde v√Ķi vaadata sotsiaalv√Ķrgustike avalikku sisu – ka neil, kel pole populaarsetes mikroblogiteenustes profiili v√Ķi kes pole autentitud.

Uue ressursi juurde pääsemiseks, mis on IPTV-teenuste (ADSL ja Fiber) abonentidele tasuta kättesaadav, on vaja pääseda juurde Meo Interativole, vajutada puldil sinist nuppu ja pääseda alale Minu sisu @ TV, selgitas operaator pressikonverentsi avalduses.

Sellest piirkonnast pääseb Twitteri liige teie kontole juurde ja saab jälgida ajaskaalat ning mainida teid, postitada säutse, vastata, retweetida ja lisada oma lemmikutesse väljaandeid, samuti konsulteerida oma jälgijate ja jälgitavate inimestega, selgitades PT-d.

Samuti on v√Ķimalik otsida ja j√§lgida teemasid (r√§sim√§rke), mida praegu arutatakse, ilma et peaksime telesaadete vaatamise ajal loobuma Twitterile ligip√§√§sust: telereŇĺiimi aktiveerimise abil saab suhtlusv√Ķrgustiku aknaid minimeerida ja ekraani alaossa ilmuvad s√§utsud.

See k√§ivitamine on riikliku operaatori j√§rjekordne katse tugevdada oma pakkumist suhtlusv√Ķrgustike ja teleris interaktiivse sisu osas. TeK teab, et j√§rgmise n√§dala jooksul on oodata rohkem uudiseid, kuid ettev√Ķte ei esitanud praegu √ľksikasju.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes