Twitter soovib soovimatud sõnumid “sulgeda”

Et vältida kasutajate pahandamist potentsiaalselt solvavate sõnumite pärast, töötab Twitter nende peatamiseks uute vahenditega. See on sotsiaalne võrgustik, mis paneb teie kontole sõnumid koos väikese .gif-failiga, mis selgitab süsteemi toimimist. Sõnumid, mille puhul kahtlustatakse solvavaid sõnu, paigutatakse mingisugusesse karantiini kausta, mis on tähistatud kui “täiendavad sõnumid”.

Kui kasutaja sellele kaustale juurde pääseb, redigeeritakse vastavaid sõnumeid fraasiga “see kiri on peidetud, kuna see võib sisaldada solvavat sisu”. Kahtlane kiri saadetakse kausta, mis sisaldab taotlust kontakti saatmiseks kasutajalt, keda te ei jälgi, ja sellele juurdepääsemiseks peate puudutama täiendavat “kuva” sõnumit. Sealt saate nendega tutvuda või lihtsalt kustutada, ilma et peaksite neid lugema.

Iseenesest täidab see funktsioon rämpspostiga võitlemise meetmete puudumise välistarbijate otsesõnumite kaudu. Niipalju kui sotsiaalvõrgustikud on üritanud parandada oma kuritarvitavate säutsude märgistamise algoritme, ilma juhendaja sekkumiseta, on alati õigeid valesti märgistatud teateid ja vastupidi.