Twitter suudab sotsiaalvõrgustikes väärkohtlemise vastu võitluses kümme korda tõhusamalt hakkama saada

Twitter on olnud suures lahingus võltskontode, rämpspostikontode vastu, mis on täis vihkamist, ning ka… kuritahtlikuks peetavate kontode vastu. 2016. aastal peatas ettevõte enam kui 636 000 terrorismi propageerivat profiili, mis näitab ettevõtte efektiivsuse kasvu umbes 80%.

Võitlus jätkub ja sel aastal lisas sotsiaalvõrgustik kasutajate jaoks meetmeid, et vaigistada nende huvilisi, kes pole huvitatud, ning tõestada pĂĽhendumist võitlusele “võltsuudiste” vastu. NĂĽĂĽd väidab ettevõte, et see on kĂĽmme korda tõhusam kui eelmisel aastal, pidades silmas kuritarvitavate kontode “tegutsemist”. “Teha on veel palju tööd, kuid inimesed näevad Twitteris oluliselt vähem kuritarvitusi kui pool aastat tagasi,” ĂĽtles Twitteri tarbijate tootejuht Ed Ho.

Ettevõte mõistab, et paljud keelatud kasutajad loovad oma “töö” jätkamiseks lihtsalt sotsiaalvõrgustikes uusi kontosid, kuid sotsiaalvõrgustiku sĂĽsteemid on “eemaldanud seda tĂĽĂĽpi kaks korda rohkem tĂĽĂĽpe. kontosid viimase nelja kuu jooksul ”, kirjutas Ed Ho ajaveebipostitus, mis tagas ka meeskonna iga päev lisatöö peatatud töötlemata kontode arvu suurendamiseks.

Asjaolu, et Twitter on võimaldanud kasutajatel veidi paremini kontrollida seda, mida nad tahavad näha ja milliseid teateid nad saada tahavad, on kasutajate hulgas blokeeringute arvu vähenemine 40%.