Twitter toob turule Fleet, kiirpostituse funktsiooni ainult Brasiilia jaoks

Twitter teatas sel kolmapäeval Brasiilia uue eksklusiivse funktsiooni Fleet käivitamisest (4). See tööriist koosneb kiirpostitustest, mis on saadaval 24 tundi avalehel ja kasutaja profiilis. Väljaannetele saavad teised vastata otsesõnumi (DM) kaudu ja erinevalt traditsioonilistest säutsudest ei võimalda need teil meeldimisi, avalikke kommentaare ega jagamisi saada.

LOE: Instagrami lood: kümme vähetuntud funktsiooni; vaata

Laevastikud võivad sisaldada fotosid, videoid või GIF-faile, kuid Twitteri ettepanek on, et kasutajad seaksid esikohale tekstide avaldamise, mis stimuleerib suhtlust sotsiaalvõrgustikes ja eristab tööriista Instagrami lugudest. Uudsust hakatakse avaldama kolmapäeval ja see on testimisperioodil saadaval kogu nädala vältel, ainult Android-telefonide ja iPhone’i (iOS) rakendustes.

Twitter käivitab rakenduse uue funktsiooni Fleet – Foto: avalikustamine / Twitter

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Laevastik on hetkeline postitus Twitteris, mis kaob 24 tunni pärast. Tööriista idee on võimaldada kasutajal end mugavalt öelda, mida ta mõtleb. Lisaks on võimalik rohkem kontrollida postitatava sisu üle, muretsemata selle pärast, et tulevikus postitab keegi vana kompromisspostituse või kui ajutine väljaanne avaldatakse, tekib teiste kasutajate võimalik avalik „rünnak“.

Intervjuus kasutajale TechTudo, Twitteri tootejuht Mo Al Adham ütles, et ettevõte saab aru, et kasutajad tunnevad end igapäevaste või igapäevaste ideede jagamisel uute rollidega mugavamalt. “Laevastik on viis oma hetkemõtete jagamiseks. Võite 24 tundi midagi juhuslikku jagada ja siis pole seda enam. Puuduvad retweetid, avalik vastukaja ega meeldimised, ”selgitas tegevjuht.

Mis puutub privaatsusse, siis kõik, kes teie profiili sisse logivad, näevad teie laevastikku, kui konto pole kaitstud. Sama kehtib ka otsesõnumite (DM) kohta, kui need on avatud. Iga kasutaja saab vastata teksti, GIF-i või emotikonidega ja seega vestlust alustada. Sel moel soovib Twitter stimuleerida inimestevahelist suuremat suhtlemist. “Tahtsime tõesti lubada inimestel rääkida uuel viisil, ilma suure surveta, suurema kontrolliga ning minna piiksutamisest ja otsesõnumitest kaugemale,” ĂĽtles intervjuu ajal Twitteri tootejuht Suzanne Xie.

Vaadake ka: kuidas pääseda Twitteri populaarsete teemade juurde mobiili kaudu

Twitter: kuidas pääseda populaarsete teemade juurde mobiiliga

Twitter: kuidas pääseda populaarsete teemade juurde mobiiliga

Eksklusiivne funktsioon Brasiilia jaoks

Twitteri jaoks üks kõige tarbivamaid ja sisutootvamaid riike valiti Brasiilia tööriista testimiseks mitu kuud. Mo Al Adham selgitas, et ettevõte loodab oma laevastiku parandamiseks saada tagasisidet selle riigi kasutajatelt. “Brasiillased on väga kaasatud, nad jälitavad sageli üksteist. Sel põhjusel on Brasiilia ideaalne koht selle funktsiooni testimiseks, ”ütles tegevjuht. Kuna tegemist on prooviperioodiga, ei saa veel öelda, et see oleks püsiv vabastamine. Tulevikus tuleb teste laiendada uutele riikidele ja alles siis saab ressursse mujal kättesaadavaks teha.

Erinevused lugudest

Twitter on pidanud silmitsi seisma mõningate konkurentsiga seotud väljakutsetega, kuna kohest postitamist võib leida juba mitmetest teistest rakendustest, näiteks Instagrami ja Facebooki lugudest, WhatsAppi olekust ja Snapchatist endast. Sotsiaalvõrgustik lubab end siiski eristada, sest Fleet töötati välja eelkõige kasutajate uute vestlusvormide stimuleerimiseks. Kuigi konkureeriv rakendus keskendus suuresti piltide avaldamisele, põhines see uus tööriist peamiselt tekstil, ehkki see võimaldas jagada ka fotosid, videoid ja GIF-e.

1/1 laevastikust: Twitteri rakendus saab ajutise postituse – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Laevastik: Twitteri rakendus saab ajutise postituse – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Sel moel eeldab suhtlusvõrgustik, et kasutajad saaksid omavahel rohkem vestelda, paljastades igapäevaseid mõtteid. „Väljakutse seisneb selles, et mõnel inimesel pole täna mugav oma ideid Twitteris jagada. Säutsud võivad olla ebamugavad, kuna need on püsivad ja pakuvad lisaks avalikele kommentaaridele ka selliseid mõõdikuid nagu meeldimised ja kordusvaatamised. Nende inimeste jaoks on see võimalus tutvustada uut vormingut ideede jagamiseks, ”selgitas Mo Al Adham intervjuus TechTudole.

Kuidas kasutada laevastikku rakenduses Twitter

Laevastik hakkab täna jõudma Twitteri rakendusse Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonidele. Kõigi jälgitavate postitused on saadaval põhilehe ĂĽlaosas. Selle nägemiseks puudutage lihtsalt ĂĽhte neist. Postitamiseks puudutage lihtsalt oma profiili ikooni ja jagage oma ideid.