IGRE

Twitter võtab “rahamärgi” loomiseks kasutusele dollarimärgi

Twitter lisas oma järjehoidjate (# ja @) nimekirja uued sildid, mille eesmärk on koondada lingid ettevõtte aktsiaid ja finantstulemusi käsitlevatele tulemustele: “cashtag”, teatas sotsiaalne võrgustik säutsus.

Uut markerit (või silti) tähistatakse dollarimärgiga ($), mis tuleb paigutada – nagu teisteski sildiformaatides – sõnumi algusesse, aidates sõnumi sisu kategoriseerida.

Kasutada tuleb dollarimärki, millele järgneb ettevõtte nimi ($ ettevõte) ja sellele klõpsates suunatakse kasutaja tulemuste lehele, kus kuvatakse asjakohane finantsteave.

Alles hiljuti oli kahte tĂĽĂĽpi silte, populaarne “hashtag”, mida tähistati räsimärgiga (#) ja mis võimaldas teil vestluse teemade kaupa eraldada alati, kui kasutaja eelistas teie sõnumit sĂĽmboli ja teema (#assunto) säutsule.

Selle järjehoidja abil on võimalik suunata antud teema postiloendisse, klõpsates lihtsalt sildil, et pääseda juurde vastava teemaga seotud säutsuajaloole.

At-märki (@) kasutatakse sõnumite suunamiseks konkreetsele kasutajale. Ehkki see on avalik ja iga Interneti-kasutaja poolt loetav, saadetakse see sõnum konkreetse teenuseliikme profiilile, mille identifitseerib kasutajanimi at-märgi (# adressaadi nimi) järel.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH