Twitteri autopark Lana, postitus, mis kestab vaid 24 tundi

Twitteri autopark Lana, postitus, mis kestab vaid 24 tundi

Twitteri uus funktsionaalsus järgib teisi sotsiaalvõrgustikke koos aegunud sisuga

seda Twitter teatas, et alustasid testi, spetsiaalselt Brasiilia jaoks, nn Laevastik, mis on pärast aegunud postitusi 24 tundi. Seda tüüpi sisu on juba tuntud teistel platvormidel, nt Instagram ja Facebook.

Twitteri laevastikAutopark näeb välja nagu tavaline säuts, kuid see ei luba selliseid toiminguid nagu meeldimised, vastused ja retweedid

seda Laevastik meenutama piiksuma klassikaline, peamiselt teksti põhjal, kuid tugineb meedia toele, näiteks fotodele, GIF-dele ja videotele. Lisaks sellele, et see postitus on 24 tundi, ei luba see meeldimisi, kommentaare ega retweete. Siiski on võimalus laevastikuga suhelda: klõpsake lihtsalt ja avage vastamisaken a-s Otsesõnum (DM), kus saate vestlust jätkata.

Twitteri ajaveebi postituses selgitas tootejuht Mo Al Adham, et mõned inimesed tunnevad end mõne idee väljendamisel ebaturvaliselt, kuna säutsud on avalikud, püsivad ja näitavad kaasatust meeldimiste ja retweetide kaudu.

Tahame lubada teil lisaks Tweetsile ja otsesõnumitele (DM) lubada teil vestlusi platvormil läbi viia ka muul viisil, väiksema surve ja suurema kontrolliga.

Mo Al Adham, Twitteri tootejuht

Brasiilia oli esimene riik, kus testiti Twitteri uut funktsionaalsust, ja kasutajad kritiseerisid selle vajadusi

Al Adhami sõnul on Brasiilia. valiti uue suhtlusvõrgustiku funktsionaalsuse testimise alustamiseks selle olulisuse tõttu, kuna brasiillased räägivad innukalt teistest brasiillastest ja jälgivad neid platvormil ning Armada on kasutajatele kogu nädala jooksul saadaval. Praegu on Fleet saadaval ainult rakenduste jaoks Android ja iOS, ilma veebi- ja töölauaversioonide hinnanguteta. Kui testid on rahuldavad, plaanib ettevõte laiendada funktsionaalsust teistele turgudele.

Vahetult pärast platvormil avaldamist teatasid mitmed Brasiilia kasutajad, et pole selle funktsiooniga rahul, sest Twitter kopeerib teisi platvorme. Mõnede säutsude kohaselt tuleb säilitada muud funktsioonid, mida kasutajad on juba ammu taotlenud, näiteks salvestatud üksuse kaustapõhine korraldus ja säutsu vajalik väljaanne. Siin on mõned reaktsioonid tüüpilise võrguhuumoriga:

Twitteri laevastik
Twitteri laevastik
Twitteri laevastik
Twitteri laevastik
Twitteri laevastik

Ja teie, Showmetechi lugejad, mida arvate uudsusest? Andke meile allolevates kommentaarides teada!

Allikas: Twitter