Twitteri rakendus võimaldab nüüd rakenduse vahemälu tühjendada

Meie iPhone’is ja iPadis on ĂĽks ruumisäästlikumaid asju nn vahemälu rakendus. See on omamoodi visualiseeritud sisukirje, mis salvestatakse rakenduse sisse, nii et kui kasutaja läheb sama teavet uuesti uurima, on vastus kiirem.

Nagu me siin selgitame, eemaldab iOS selle automaatselt vahemälu kui sĂĽsteem tuvastab väikese kettaruumi. Kuid paljud on kurtnud (ja mingil põhjusel), et kasutajatel pole selle täiendava sisu kustutamiseks käsitsi võimalust, mis häirib neid, kellel pole iPhone’is palju sisemist ruumi ja kes vaatavad ĂĽksust “Teised“Liiga paljude kohtade hõivamine ilma, et midagi teha saaks. Ainus viis selle eemaldamiseks on iga rakenduse desinstallimine ja uuesti installimine. On programme, mis teevad ettepaneku seda puhastada vahemälu, kuid need eemaldavad lõpuks rohkem kui vajalik, näiteks pangamärgid ja muu teabe, mida me ei taha kaotada.

Sel nädalal on Indoneesia värskendab oma rakendust funktsionaalsusega, mis lahendab need probleemid ja võimaldab kasutajatel lahti saada vahemälu rakendus, kui soovite.

Salvestatud sisu kustutamiseks minge lihtsalt rakenduse seadete menĂĽĂĽsse Andmekasutus.

See hõlbustab seadmes ruumi vabastamist, kui seda kõige rohkem vajate.

See algatus on väga hea ja väärib meie aplausi. Selle võimaluse peaks pakkuma ka Facebook, üks suurimaid vahemäluga varastavaid kurjategijaid.

Twitteri rakenduse allalaadimiseks järgige lihtsalt seda linki.