Twitteri tume režiim integreerub iOS 13-ga; Snapcharti ja PCalcit on värskendatud -

Twitteri tume reĹľiim integreerub iOS 13-ga; Snapcharti ja PCalcit on värskendatud –

Ja jälle oleme siin koos kõige olulisemate uusimate värskendustega App Store! Kas me peaksime seda nägema?

Twitter

Linnu sotsiaalses võrgustikus see juba on Tume režiim teile mõni aeg tagasi helistada, kuid nüüd, kui iOS 13 on peagi saadaval, integreerib see funktsionaalsuse süsteemi uute globaalsete funktsioonidega.


Vidistamise rakenduse ikoon

IOS-i jaoks mõeldud Twitteri uues versioonis saavad kasutajad aktiveerida sätted, mis muudavad rakenduse lihtsalt süsteemist nende visuaalsete eelistuste järgi. Selleks koputage oma avatari ja minge Seadistused ja privaatsus Ekraan ja heli Tume režiim; Toas saate aktiveerida (või desaktiveerida) valiku "Kasuta seadme eelistusi".

Pidage meeles, et Twitter pakub iOS-is kahte tüüpi tumedat režiimi. Üks on tumesinine ja teine ​​on täiesti must, mõeldud OLED-ekraanidele; kumma kahest olete eelistustena aktiveerinud, see aktiveeritakse rakenduse sisenemisel Tume režiim süsteemiga.

Snapchati


Snapchati rakenduse ikoon

Kummituste sotsiaalne võrgustik üritab seevastu pärast Facebooki julmalt kopeerimist tagasi võtta mineviku olulisuse. Uusimad uudised Snapchatist iOS-i jaoks 3D-kaamera režiim, mis jäädvustab teie fotode "ruumimälu", et ehitada mudeleid ekraanil nähtavast kolmemõõtmelisteks ja koos sellega luua väga realistliku 3D-efekti.

Selle abil saate jäädvustada näiteks nartsissistlik 3D-vormingus lihtsalt raputage oma seadet, et näha fotot teisest vaatenurgast. Teie loomingut saab loomulikult isikupärastada 3D-efektide, läätsede ja filtritega, mis muutuvad ka vastavalt teie vaatenurgale.

Siin on ainult üks detail: 3D-fotode tegemiseks peavad teil olema iPhone X, XS, XS Max, 11, 11 Pro või 11 Pro Max (funktsioonid jõuavad teatud Android-seadmetele varsti). Kuid kõik nutitelefonid (iOS-is või Android-is) saavad 3D-pilte tavaliselt näha ja nendega suhelda.

PCalc


PCalci rakenduse ikoon

Lõpuks võidab võimas professionaalne iOS-i kalkulaator Täielik tugi iOS 13-le. Seetõttu oleme integreerunud Tume režiim Süsteemist valite lihtsalt 15 PCalci-teemast, mis toimivad teie heledaks ja tumedaks režiimiks ning rakendus lülitub nende vahel automaatselt vastavalt teie süsteemi eelistustele, päikeseloojangule või ekraani heledusele.

Lisaks on rakendus nüüd integreeritud rakenduse uudistega Otsetee, mis on iOS 13 puhul palju tugevam ja võimaldab automaatsete toimingute konfigureerimist. Sellega edastatakse parameetrid Sirilt otse PCalcile, muutes toimingud palju kiiremaks, vähem sammude ja veelgi kiirema valuuta konverteerimisega, vahetuskurssidega, mida värskendatakse põhirakendusest sõltumatult.