Twitteri vidin Gmaili jaoks Google Discovery

Twitteri vidin Gmaili jaoks Google Discovery

<img class = "joondatud täissuuruses wp-image-8273" title = "twittergadget" src = "https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/twittergadget.png?resize=640 % 2C310 "alt =" twittergadget “width =” 640 “height =” 310 ” srcset = “https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/twittergadget.png?w=640&ssl=1 640w, https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp- content / uploads / twittergadget.png? resize = 300% 2C145 & ssl = 1 300w “size =” (max-width: 640px) 100vw, 640px “data-recalc-dims =” 1 “/>

Ehkki olen varem Jaiku jaoks avalikke kampaaniaid teinud, proovin alati kasutada ka Twitteri sotsiaalvõrgustikku, kuna see integreerib enamiku minu sõpru ja muidugi peaaegu kõiki, kes Brasiilia blogosfääri kolivad. Samal ajal on see tööriist kasulikumaks muutunud, proovisin mõni hetk leida tuge rakendustele, mis hõlbustavad kasutamist, sõltumatutest rakendustest Firefoxi lisandmooduliteni.

Kogu loo kokkuvõtteks: ma pole kunagi Twitteri jaoks leidnud midagi lahedat, lihtsat ja integreeritud. Noh, kuni te kohtuteTwitteri vidin Gmaili jaoks, kasutajate välja töötatud rakendus @ c9 mis kasutab Google App Engine'i. Teine asi, mis on väga huvitav, on Gmailiga väga sarnane funktsioon ja liides Ajax, mis muudab vidina ideaalselt integreeritud. (Jah, värskendus järgib automaatselt uut piiksu!)

Vidina Gmailisse installimiseks järgige lihtsalt järgmisi juhiseid.

1 Aastal Gmail Lab (saadaval ainult inglise keeles Gmaili jaoks), lubage eksperimentaalne „Lisage mis tahes URL-iga vidin" 2 Lisage Gmaili seadete lehe vahekaardil Vidinad URL: http: //twittergadget.appspot.com/gadget-gmail.xml ja klõpsake nuppu Lisa. 3 Gmaili vasakpoolsesse külgriba ilmub uus kast nimega Twitter. 4 Oma Twitteri kontole juurdepääsu lubamiseks klõpsake igal valikul. 5 Autoriseerige juurdepääs oma Twitteri kontole, klõpsates suvandil „Luba”. 6 Rakenduse uuesti laadimiseks klõpsake Gmailis tagasi teisel lingil. Sel hetkel peab vidin autoriseerimise ära tundma ja tööle asuma (kui mitte, siis tehke uuesti protsess 4 ja 5). 7 Klõpsates vasakus külgribas vidina ülaosas linki "Twitter", näete oma ekraanil maksimeeritud Twitterit. Saate sirvida, vastata, retweetida, lugeda vastuseid, otseteateid ja palju muud.

On küsimusi, jätke sellele postitusele kommentaar, mida proovime teile aidata!