contador gratis Skip to content

TWS mobiiltelefon 11-tunnise autonoomiaga ja AKG täiustatud häälega!

TWS mobiiltelefon 11-tunnise autonoomiaga ja AKG täiustatud häälega!

Allikas: Papi_Mabele (Twitter)Allikas: Papi_Mabele (Twitter)

Täna, ürituse Galaxy Unpacked 2020 ajal, loodi see brändide nutitelefonide ja lisaseadmete ritta kuulutamiseks, mis pärast mitmeid kuulujutte paljastas ettevõtte uued True Wirelessi kõrvaklapid Galaxy Buds Plus. Uue TWS-i suurim esiletõst on pärit akude mobiiltelefonide arendajalt. Täieliku laadimisega võib see kesta kuni 11 tundi ja laadimismahutis patareide lisamine veel 11 tundi.

Galaxy Buds + helikvaliteeti on AKG parandanud

Galaxy Buds +, vastavalt Samsungi sündmuse ajal teadaandele, parandab nende helikvaliteeti AKG abil ja kasutab heli tekitamiseks 2 tasakaalustatud soomusjuhti (BA või Balanced Armature) (üks bassi jaoks ja teine ​​keskmiseks ja kõrgeks).

Samsung Galaxy Buds + True Wirelessi kõrvaklappide struktuur. Allikas: SamsungSamsung Galaxy Buds + True Wirelessi kõrvaklappide struktuur. Allikas: Samsung

Mainitud on ka sisemise mikrofoni ja 2, mis on välised, et parandada ühenduste kvaliteeti ja rakendada funktsiooni nimega "ümbritsev müra", nii et oleks võimalik kuulda helisid linna hõivatud keskkondades (vältides õnnetusi). See süsteem kasutab passiivseid mürasummuteid (kõrvaklappide heli summutab loomulikult heli), kus väline mikrofon püüab ümbritsevat heli ja sisemine protsessor kasutab sisemise mikrofoni koos välise mikrofoniga ümbritseva müra tekitamiseks koos muusikaga, kus ükski ei häiri muud.

"Reguleerige, kui palju välismaailma jätate, et saada teadlik ja ühendatud. Suurendage ümbritsevat helitugevust, kui peate keskkonda ümbritsema ilma kõrvaklappe eemaldamata."

Võimalik on aktiivne mürasummutussüsteem (ANC). Allikas: SamsungVõimalik on aktiivne mürasummutussüsteem (ANC). Allikas: Samsung

True Wirelessi kõrvaklappide kuju on pisut muudetud, et pakkuda suuremat mugavust, ilmselt 3 kõrvasuuruses kasti kõrval (ots või kustutuskumm), et tihendid paremini paigaldada (loe helikvaliteedi sobitamise olulisuse kohta lähemalt siit ).

Samsung Galaxy Buds + tõelised traadita kõrvaklapid. Allikas: Samsung NewsSamsung Galaxy Buds + tõelised traadita kõrvaklapid. Allikas: Samsung News

Ühenduvuse osas on Samsungi sõnul seadmete paigaldamine ja vahetamine suurenenud. Käske on lihtsam teha ka seda puudutades, näiteks pääsete muusika voogesitusteenuste juurde läbi pika puudutuse TWS-telefoni ühel küljel.

Samsungi uuel TWS-peakomplektil on Bluetooth 5.0 ja tugi Bluetoothi ​​helikodekite SBC, AAC ja Scalable (ettevõtte koodek) jaoks.

Galaxy Buds + akuga saab kuni 11 tundi pidevat taasesitust!

Akusse sattudes on Truly Wirelessi peakomplekti mõlemal küljel 85mAh liitium-ioonelement, mis tagab 11-tunnise pideva taasesituse. Lisab laadimiskorpuse aku (270mAh), lisades Galaxy Buds + veel 11 taasesitustundi. See on tugev külg, kui arvestada, et enamus turul olevaid TWS-kõrvaklappe saavutab maksimaalselt 8-tunnise pideva taasesituse.

3-minutise laadimise korral suudab Galaxy Buds + pakkuda 1-tunnist pidevat taasesitust.

Galaxy Buds + saabub sinise, valge ja mustana, hinnaga 150 dollarit. USAs tuuakse need turule 14. veebruaril e-kaubanduses (veebipoodides) ja 6. märtsil füüsilistes poodides. Brasiilia turuletoomise kohta pole veel prognoose. Vaadake allpool olevat Samsungi infograafikat koos uute Galaxy Buds + funktsioonidega:

Samsung Galaxy Buds True Wirelessi kõrvaklappide infograafikud. Allikas: Samsung NewsSamsung Galaxy Buds True Wirelessi kõrvaklappide infograafikud. Allikas: Samsung News

Mida arvate Samsungi uutest True Wirelessi kõrvaklappidest? Kas arvate, et nad on paremad kui Airpods Pro ja Sony WF-1000XM3? Jäta kommentaar allpool ja jaga meiega oma arvamust!

Soovitame lugeda: