TYMR: Portugali sotsiaalne võrgustik, mis soovib vallutada sündmuste maailma
RAÄŚUNALNIK

TYMR: Portugali sotsiaalne võrgustik, mis soovib vallutada sündmuste maailma

TYMR on suhtlusvõrgustik, mille on välja töötanud portugali keel ja kes soovib maailmaturul sündmuste avastamiseks ja reklaamimiseks kasvada. Nüüd võistleb ettevõte, et astuda lavale novembris Türgis toimuval rahvusvahelisel tehnoloogiamessil WEBIT Congress, viiendal väljaandel.

Portugali meeskond on artikli ilmumise ajal teisel positsioonil käivitamine Enim hääletatud – klientidele ja investoritele mõeldud lavaesitlustele kvalifitseerumiseks peate olema 2. septembriks esikĂĽmnes. Ta on juba esikohal, kuid “augustis häälte saamine on keeruline”, tunnistas sotsiaalvõrgustiku tegevdirektor Francisco Costa vestluses TeK-ga.

Tee on seni olnud võit, kusjuures TYMR on üks 200st, mis on välja valitud enam kui 800 pakkumiseks valmis projekti seast. Usaldus ei kao ja tegevjuht ei tööta algus kindel, et see on üks kümnest finalistist.

TYMR

Messil toimuvad ettekanded on olulised välisinvesteeringute kogumiseks – kõik on seni tehtud omaenda kapitaliga – ja laienemiseks Aasia turgudele.

Siiani on levitamine toimunud suusõnaliselt, muude sotsiaalsete võrgustike kaudu ja suheldes ĂĽlikoolidega. Seotust akadeemilise keskkonnaga seletatakse asjaoluga, et idee tekkis siis, kui Francisco Costa oli Porto ĂĽlikooli magistrant. “Kuulsin sĂĽndmusest viimasel hetkel ja sain aru, et paljud inimesed teavad, mis juhtus, alles järgmisel päeval uudiseid lugedes,” selgitas ärimees.

TYMR toimib nagu iga teine ​​sotsiaalne võrgustik, nimelt koht, kus ĂĽhendus on kõige olulisem – kuid antud juhul on see siiski sĂĽndmuste leidmiseks. Platvormil on nii kasutajaprofiilidel kui ka georefereeritud sĂĽndmuste funktsioonil põhinev soovitussĂĽsteem.

TYMR

August on kuu, mil Portugali teenus ületas 30 tuhande kasutaja piiri. Neist 16 tuhat on välismaalased, kes esindavad suurimat teenuse kasutajate osakaalu. Ülejäänud 40% juurdepääsust pärineb Portugalist.

TYMR saab peagi Androidi rakenduse ja uuritakse ka võimalust iOS-i kasutajateni jõuda. Ettevõttel on juba rakendus olemas, kuid see on mõeldud ainult reklaamijatele. Muude lahenduste hulka, mida ettevõte on juba pakkunud, on piletimĂĽĂĽgitarkvara – pĂĽĂĽdes vältida võltsimist.

Francisco Costa toetas ka kahte teist hääletusel osalenud Portugali ettevõtet – IS2YOU ja Wishareit -, öeldes, et oli hea näha projekte, mis toovad Portugali turule väärtust.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi