Uber 7 000 R $ eest ja kuulujutud rakendusega kerkisid tähelepanu keskpunktis oktoobris

Muude oktoobris esiletõstetud teemade seas olid mõned näpunäited Spotify funktsioonide paremaks kasutamiseks, 15 pahatahtliku rakenduse loend, mis jõudis 13 miljoni kasutajani, rakendus, mis aitab paari seksuaalelu parandada, välja arvatud kaks mängijat. tasuta muusika kuulamine mobiilis. Vaadake allolevast loendist kümmet kõige enam loetavat artiklit mobiilirakenduses TechTudo oktoobris.

Viis kasulikku ja vähetuntud rakendust, mida saate oma telefoni alla laadida

1 kaheksast Uberist 7 000 R $ ja rakendustega kuulujutud kerkisid oktoobris tähelepanu keskpunkti – Foto: Disclosure / Uber

Uber 7 000 R $ ja rakendusega kuulujutud kerkisid oktoobris tähelepanu keskpunkti – Foto: Disclosure / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. 7 tuhande dollari suurune reis Uberil

Uberi reisija Suurbritannias otsustas reisi ajal uinata ja ärkas oma sihtkohast enam kui 160 km kaugusel. Tulemus: 1400 naela (umbes 7300 naela) võistluskulud. Reisi, mis pidi lõppema vähem kui tunni pärast, pikendas juht ligi viis ja pool tundi. Magama jäänud reisija Chris Reedi sõnul ei öelnud juht võistluse ajal sõnagi. Juhtumi lahendamiseks ja võlgadest vabanemiseks võttis Reed ühendust Uberi toega, kuid ajakirjanduse ajal polnud asi veel lahendatud.

2. Rakenduste jagamine tõusis seksi eest makstes

Twitteris leviv kuulujutt levitab teavet selle kohta, et varsti saabuvad Brasiiliasse seksi eest tasu maksvad roosirakendused. Google Trends registreeris reaktsiooninädalal rakendustega seotud terminite otsingute arvu 1150%. Programm, mida hakatakse sooritama igakuise 15 – 20 R dollari suuruse tellimusena, annab teile võimaluse valida oma sugu ja jõuab siia 2020. aastal. Veebisait, mis on spetsialiseerunud Boatos.org kontrollimisele, näitab mõningaid ĂĽksikasju. .

3. Reklaamvaraga rakendused jõuavad 13 miljoni kasutajani

2/8 rakendus kasutab kasutajate segadusse andmiseks Androidi sĂĽsteemiteenuse nime – Foto: Play / Sophos

Rakendus võtab kasutajatele segadusse andmiseks Androidi sĂĽsteemiteenuse nime – Foto: Play / Sophos

Leiti, et 15 Androidi rakendust nakatasid telefone reklaamvara abil. Briti teadlaste sõnul installis programmi 13 miljonit inimest. Pärast installimist hakkab rakendus liiga palju reklaame näitama ja peidab end süsteemis, nii et kasutaja seda ei kustuta, muutes nende ikooni süsteemirakenduste vahel maskeerimiseks. Google on teavitanud tarkvara Play poest ja eemaldanud selle, kuid täiendavate probleemide vältimiseks peate selle telefonist desinstallima.

4. Salajane liikumisrakendus SĂŁo Paulos

SĂŁo Paulo linn peab 3-st 8-st UBusist, bussiliinist koos rakendusega, ebaseaduslikku – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Rakendusega bussiteenust UBus peab SĂŁo Paulo linn ebaseaduslikuks – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

São Paulos asuva Metra ettevõtte hallatava UBusi rakenduse bussiteenuseid peab liikuvuse ja transpordi linnasekretariaat (TPS) ebaseaduslikuks. Ajakava, hinda ja istekohtade olemasolu teavitavat rakendust peetakse ebaregulaarseks, kuna see pole akrediteeritud, mis võib kahjustada reisijate ohutust.

5. Multimeediamängija mängib muusikat telefonis tasuta

4/8 Rakenduse Lark Player rakenduse õppimine Androidis – Foto: Play / Helito Beggiora

Siit saate teada, kuidas Lark Playeri rakendust Androidis kasutada – Foto: Play / Helito Beggiora

Selles õpetuses õpetatakse, kuidas kasutada telefonis muusika kuulamiseks, kuid ilma tellimuse või registreerimiseta, Androidi jaoks mõeldud multimeediumipleierit Lark Playerit, millel on Spotifyst sarnane formaat. Selle rakenduse erinevus seisneb selles, et see esitab muusikat YouTube’i videotest. Rakendus haldab ja esitab ka kasutaja telefoni salvestatud MP3-faile ja -videoid.

6. Spotify varjatud näpunäited ja ressursid

5/8 Loendid, mis näitavad Spotify rakenduses peidetud näpunäiteid ja ressursse – Foto: Reproductions / Marvin Costa

Loendis on näpunäiteid ja peidetud ressursse Spotify rakenduses – Foto: Reproduction / Marvin Costa

See Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduse Spotify kasutamise kaheksa näpunäite ja peidetud ressursi loend näitab teile, kuidas soovimatuid artiste vaigistada, oma linnas eelseisvaid sĂĽndmusi leida ja taasesituse juhtnuppe lisada sellistele rakendustele nagu Google Maps ja Waze. Samuti on võimalik jätkata loo kuulamist pärast praeguse esitusloendi lõppu, ilma et oleks vaja järgmist lugu käsitsi valida.

7. Rohkem tasuta muusikat Androidis

6/8 Ă•ppige, kuidas kasutada tasuta muusika rakendust telefonis tasuta muusika kuulamiseks – Foto: Play / Helito Beggiora

Siit saate teada, kuidas kasutada tasuta muusika rakendust telefonis tasuta muusika kuulamiseks – Foto: Play / Helito Beggiora

Tasuta muusika on veel üks võimalus telefoni tasuta muusika kuulamiseks. Androidile saadaval olev rakendus võimaldab teil kuulata SoundCloudis tasuta saadaval olevat sisu, valida žanre, albumeid ja luua esitusloendeid. Samuti on võimalik hallata kogu seadme sisemällu salvestatud helisisu.

8. Rakendus sooritab oste ilma kasutaja nõusolekuta

7/8 SnapTube – Foto: Esita

SnapTube – Foto: Esita

Snaptube’i videorakendus näeb kasutaja kontol ilma loata ostu sooritamist. Rakendus, mis võimaldab teil oma Android-telefonist YouTube’i muusikat ja videoid alla laadida, teeb võltsklikke reklaamidel ja selliste premium-teenuste ostmist, mida omanik pole volitanud. Google eemaldas tarkvara Play poest.

9. Instagramis domineerivad pehmed tĂĽdrukud

Instagrami ja TikTokisse on saabunud uus ilukontseptsioon. Sisse õrn tüdruk nad kannavad värvilisi rõivaid heledamates värvides, nagu roosa ja lilla, ning järgivad lapsemeelsemat stiili, fotodel ja videotes on alati kaasas südamed, kaisukarud ja “armsad” kleebised. Enamik fänne on teismelised ja neil on bändiga kindel suhe. K pop. Sisse õrn tüdruk juba lisanud sotsiaalvõrgustikes üle 120 tuhande postituse.

10. Seksuaalsed mängud paaridele

8/8 juhendaja näitab, kuidas kasutada rakendust Sexy Couple Game partneri seksuaalsuhete parandamiseks – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Ă•petus näitab, kuidas kasutada rakendust Sexy Couple Game partneri seksuaalsuhete parandamiseks – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Rakendus Seksikas paarimäng aitab paaridel oma suhteid parandada, mängides küsimusi ja vastuseid ning seksi. Androidi jaoks tasuta saadaval olev rakendus soovitab osalejatel rakenduse joonistades teha näiteks partneri keha erinevate osade puudutamist, hellitamist, hammustamist ja imemist.

Amazon Alexa Brasiilias: hääle assistent töötab täielikult portugali keeles

Amazon Alexa Brasiilias: hääle assistent töötab täielikult portugali keeles